Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy to dobry komp jak na taką cenę ?


Mashrek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema mój brat (rodzony) właśnie sprzedał swojego kompa i kupił za 2.1k takiego  ale bez zasilacza i chciałem sie spytac czy ten komp podoła najnowszych gier w (Very High) i czy jest wart zakupu i do tego jaki zasilacz polecacie zwykły antec vp 500 starczy czy trzeba thermaltake smart se 530w 

i7 3770

8gb ram Cruciall

Zalman Z3 Plus

Sapphire R9 280x 3gb

nagrywarka jakaś asus 

gigabyte GA-B75M-D2V

 

 

 

 

 

ps: pytanie z innej beczki 

czy jak jest wejście PCI express x16 (x16) i  pci express x16 (x4) to się połączy karty w CrossFire lub SLI ??? 

 

Pomogłem ?? like

Opublikowano

Połączy, ale lekko mniejsze będą fpsy w grach.

Zasilacz Antec starczy, a jak wolisz modularny to ten Thermaltake.

a na jakich ustawieniach pójdzie Watch dogs GTA V fifa 15 

Pomogłem ?? like

Opublikowano

@premul 

napewno na ultra pójdzie ??? woow nie spodziewałem się tego myślałem że na high albo very high

gta 5 ma dobrą optymalizacje sam niedawno zakupiłem i5 4460+ 29 280x i chodzi bardzo dobrze 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...