Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zmienić jakość tekstur na HD?


teusz0724k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wgrywam do Mta samochód, w którym jego tekstury się strasznie "świecą" choć tekstury nie były robione w Paincie czy czymś  xD .

 

Tak wygląda ta świeczka: 

 

 

 

A chciałbym żeby miał jakość HD tak jak widać na tym zdjęciu:

 

 

110g94y.jpg

 

 

 

Download: 

(Jest to plik w którym są zdjęcia więc nie daje skanu, dlatego że nie ma wirusa.)

http://www27.zippyshare.com/v/xHvlcBWT/file.html

Jak by ktoś mógł zobaczyć te zdjęcia lub powiedzieć jak to zmienić, byłbym wdzięczny  ;)

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

HD to rozdzielczość, a nie jakość obrazu. By można było mówić, że obraz jest w HD musi posiadać minimum 1024x720px.

igNMhIy.png


 

Opublikowano

HD to rozdzielczość, a nie jakość obrazu. By można było mówić, że obraz jest w HD musi posiadać minimum 1024x720px.

A czasem nie 1280x720?

 

Pewnie chodziło ci o jakość obrazu... Jeżeli działasz na Photoshopie, to polecam pobawić się wyostrzeniem, czy chociażby pluginem Topaz Clean 3 (oczywiście w granicach rozsądku, bo różne cuda mogą wyjść). :p

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

A to nie jest po prostu tak, że ten screen jest czasem z iv? Przecież w życiu nie osiągniesz takiego efektu wgrywając tekstury do starszej gry, na słabszym silniku i gorszej grafice. To tak jakbyś chciał wgrać do minecrafta model broni z bf4, który miałby wyglądać identycznie jak w bf.

Opublikowano

Jednak jak wgrałem drogi z Gta iv do SA to wyglądają identycznie, a nie np. jak te:

 

 

 

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

A czasem nie 1280x720?

 

Pewnie chodziło ci o jakość obrazu... Jeżeli działasz na Photoshopie, to polecam pobawić się wyostrzeniem, czy chociażby pluginem Topaz Clean 3 (oczywiście w granicach rozsądku, bo różne cuda mogą wyjść). :P

Fakt, mój błąd. Przyzwyczajenie zaciągnięte z projektowania websiteów.

Co do tematu. Mam rozumieć, że obrazek drugi pokazuje TĄ SAMĄ teksturę, którą wgrałeś do gry i przedstawiona jest na obrazku pierwszym? Jeżeli nic z tą teksturą nie robiłeś, tylko wgrałeś ją na żywca, to jestem prawie pewna, że jej wygląd spowodowany jest grafiką gry, jak i ustawieniem w niej jasności. Jeżeli ta gra tak bardzo "pali" Ci teksturę, to jedyne co możesz zrobić, to zmienić jej jasność używając do tego chociażby tego darmowego Photoshopa Online.

http://www.photoshop.com/tools

I używając opcji Ekspozycja.

2gDmlBw.jpg

Jednak wątpię, byś uzyskał idealny efekt, jak na drugim obrazku.

igNMhIy.png


 

Opublikowano

Nic z tym w takiej formie jednak nie zrobisz, chyba że przyciemnisz texturę do koloru jak na drugim obrazku. Dodatkową ewentualnością jest rozdzielka zaczynająca się od 1980, od tego przedziału jest dopiero HD. Możesz zawsze się rozejrzeć za modami do tej gry, i sprawdzić czy ktoś nie zrobił takiego modelu + textury co chcesz podmienić, ogólnie samemu to możesz mieć zbyt dużo zabawy, nie wiadomo czy z  zamierzonym efektem. ;)

[*]

 

Opublikowano

Nic z tym w takiej formie jednak nie zrobisz, chyba że przyciemnisz texturę do koloru jak na drugim obrazku. Dodatkową ewentualnością jest rozdzielka zaczynająca się od 1980, od tego przedziału jest dopiero HD. Możesz zawsze się rozejrzeć za modami do tej gry, i sprawdzić czy ktoś nie zrobił takiego modelu + textury co chcesz podmienić, ogólnie samemu to możesz mieć zbyt dużo zabawy, nie wiadomo czy z  zamierzonym efektem. ;)

Pierwsze słysze. Po pierwsze nie HD, a fHD, a po drugie nie 1980, a 1920. Dodatkowo zmiana rozdzielczości tutaj nic nie pomoże bo problem leży w przepaleniu tekstury.

igNMhIy.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...