Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego atakuję wolniej, niż postać na filmiku? Czy jest jakiś sposób na przyspieszenie?


kamanera3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam otóż mam problem gram na serwerze disturbia lastchaos i pojawił się problem w pvp w szybkość używania skilli chodzi tu chyba o animacje 

 

"https://www.youtube.com/watch?v=8AXt06aCAPg"

jak widać na tym filmiku chłop wykonuje tripla jakieś 12razy szybciej niż ja chciał bym zapytać czy jest możliwość jakoś zrobić podobnie :)

Opublikowano

Hmm dziwe bo ta osoba jak widać w filmiku na 1:02-1:03 minucie ma Admin Console :D

Wiec jak i pewnie ma edyt na triple proste. :D

123695094.png

Opublikowano

Hmm dziwe bo ta osoba jak widać w filmiku na 1:02-1:03 minucie ma Admin Console :D

Wiec jak i pewnie ma edyt na triple proste. :D

Wiem brałem to pod uwagę co prawda tej admin consoli nie widziałem :P

 

Jak chcesz troszkę szybciej wykonywać skiile to proponuję zabawę w regedit.

tak wiem bawiłem się rzeczywiście pomogło 

 

@topic nie wiem czy zauważyłeś ale filmik jest przyspieszony >.<

gdybyś nie zauważ przy teście pingu nie było żadnego przyśpieszenie :)

 

można zamknąć sposób miyoshi pomógł :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...