Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CSGOSkins jak wypłacić pieniądze.


happiness_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! Być może słyszeliście o stronie CSGOSkins.net, można tam losować skiny takie jakby kasyno.

Są tam też darmowe spiny, dzisiaj użylem takiego spina i wyleciał mi burger i dostałem 2,50€. 

Kiedy chciałem wypłacić, w inventory musiałem potwierdzić jakiś QR Code, pobrałem aplikacje na tableta, przeskanowałem dostałem 6 cyfrowy kod przepisałem na stronie i nic.

Ma ktoś może rozwiązanie?

Opublikowano

to je gowno, skinmarket kup se tam skiny jak juz, te strony ktore rzekomo mowia ze dostajesz ponad 2 euro to sciema 

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Cześć! Być może słyszeliście o stronie CSGOSkins.net, można tam losować skiny takie jakby kasyno.

Są tam też darmowe spiny, dzisiaj użylem takiego spina i wyleciał mi burger i dostałem 2,50€. 

Kiedy chciałem wypłacić, w inventory musiałem potwierdzić jakiś QR Code, pobrałem aplikacje na tableta, przeskanowałem dostałem 6 cyfrowy kod przepisałem na stronie i nic.

Ma ktoś może rozwiązanie?

 

Co dokładnie jest napisane?

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Spróbuj parę razy bo wieczorami często jest przeciążona strona i nie działa wszystko tak jak powinno.

Opublikowano

Czasem lubią oszukiwać, moim zdaniem nie ma co się pchać w nieznane, a ogólnie rzecz biorąc nic się za darmo nie dostaje.

Pomogłem ? Kliknij Lubie to !­

Opublikowano

To jest officialna strona steam wiec raczej nie powinni oszukiwac po raz a po 2 to wybrane skiny powinni dac botem tak ja na csgl a nei kaza jakies aplikacje zainstalawoc moze jakas reklama cie sie wlaczyla

Opublikowano

Jedynie co to potrzebna ci apka do spisania tego kodu. Jak go nie zdążysz przepisać to ci nie wchodzi co te kody co chwile się zmieniają. Wybierz też skin o mniejszej wartości niż masz to 2.50 Euro. Ze swojej strony powiem że ta strona raczej nie oszukuje bo jak miałem zablokowany rynek to tam właśnie kupowałem skiny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...