Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Niedziałający skrypt.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
on command "/ma j"
        if player's world is "world":
            stop
        else:
            send "&4Musisz byc na spawnie!"
on command "/ma join"
            if player's world is "world":
                stop
            else:
                send "&4Musisz byc na spawnie!"

Bo jestem najwidoczniej rozkojarzony, a skoro wyskakują błędy, to zrób zdjęcie i je wstawiaj. Sprawdź teraz.

Opublikowano

Mi działa, patrz:

 

Mój kod:

 

on command "/ma j":
    if player's world is "world":
        stop
    else:
        cancel event
        send "&4Musisz byc na spawnie!"
on command "/ma join":
    if player's world is "world":
        stop
    else:
        cancel event
        send "&4Musisz byc na spawnie!"

Calusieńki, nie mam nic innego:

18998786134550128956.png

 

A tutaj konsola po przeładowaniu:

45466082357980080481.png

 

Czy ty na pewno masz aktualny plugin Skript ?

Opublikowano

widzę, że nie potraficie nawet pisać składniowo zwykłego skrypty widziałem tutaj tylko jedna poprawną odpowiedź xD a to co jest zrobione @3up to .... nie skomentuję. Jak już chcecie pisać te skrypty to:

 

Command /ma [<text>]:

trigger:

    if arg 1 is "j":

        If player's world "world":

            execute player command "/ma j"

            stop

        else:

            send "Wiadka"

    if arg 1 is "join":

        If player's world "world":

            execute player command "/ma j"

            stop

        else:

            send "Wiadka"

 

Wytabuj sobie to będzie zabierać mniej ramu ..

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...