Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rib 27 Lvl Eq Nawet Dobre Biore Caly Spot


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

EQ fajne tylko kosa niezabardzo . Na 27lv prawdopodobnie powinien dropnac ribek na ezo ale nieodrazu.

star_10.png

 

Pomogłem .? Daj + .!

 

Metin2 PL S7 Almanach - 62lv ON - I'm back.

dajplusa.gif

86330748.gif

Opublikowano

Kosa nie za bardzo i tarcza też. Tym bardziej , że to body. Jak chcesz wydropić więcej ribów polecam wykupić rękawice złodzieja z isu albo przelecieć się do czerwonego lasku i podjebać tam conieco.

 

Habata itara

modoranai to ittte

Mezashita no wa

aoi aoi ano sora

 

Opublikowano

Nie słuchaj pajaców


, którzy nie wbili 25... czyt. mateusz100

Exp dalej na tych ezotach - wbijesz wyższy lvl tam, a po drodze MOŻE dropnąć rib..:> NIe wiesz czy na 27, czy na 30 dropnie rib - szczęście!

Opublikowano

mialem 27 nic nie dropil na 28-29 dropnelo mi ich z 5-7 z dobrymi sr. polecam wbij lvl lub 2 lvl'e up.

Reklama usunięta

//D&G

Opublikowano

kupilem rekawice na 7dni mam nadzieje ze nie bedzie tak jak na innym servie że byl taki sam drop

o kur kupilem a tu server shutting down 40sec...

Opublikowano

Ja na bocie ze słabszym eq ,i nq 30 lv przez cała noc dropnolem 5 ribów 2 srednie 10 i 8 , a potem -1,-8 i uwaga -15 xD

DAJ MI (-)

"Grzeczne dziewczynki idą do raju, niegrzeczne raj mają na ziemi".

 

strong1.jpg

Wiesz jak zarabiam w Metin?

Zbieram złom :P

 

Poziom podwyższony za :

 

 

Poziom został podwyższony: Pisanie w tematach keczupa

 

 

Opublikowano

poprostu exp polecam na 30/31+ nadal tam dropic mi dropl tam na 30 w 5min ale fart mialem :P Ps Exp na ezo to przy okazji moze ribek dropnie i lvl zaliczysz pare :f

Opublikowano

Masz srednie eq :/

Kup 5katna +7/8/9

Zmien na mentala i zrob z tego konta Dropera

Ale eq moglbys miec lepsze :P

Aha I dawaj wiecej w ta sile

Ribek powinien ci dropnac od +30 lvl

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

eq to zelak +9

srebrna +9

tygra +9

kosa +5

buty 500pz naszyjnik 1500pz

tu ss eq jak ktos nie wiezy

ss imageshack

w ile mi rib drpnie i czy wogole dropnie na tym lvlu?

z wlasnego dos. wiem ze eq to pol sukcesu pobierz exp bota zmien hara na mentala i idz na ezo ustaw expbota oczywiscie od andrzeja odznacz inne syfy ktore tam dropia m.in. smiertelne smocze zbroje itp zostac tylko riby i branzy zostaw na noc 2-3 riby masz na 100% najlepszy lvl dropu na ezo to 28-33 pozdrawiam!daj +

Nie bądz cham daj +

Moj Tut Sposob na zarabianie.

bogdanek.png

Prosze o Sciagniecie tych %%

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...