Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Naprawa nie uruchamiającego się GTA V na INTEL+AMD GPU


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Patch naprawiający duet INTEL+NVIDIA wyszedł w piątek 17.04.2015.
Nie naprawił on duetu INTEL+AMD.
Na szczęście pewien użytkownik znalazł na to sposób (tak źle go opisał, że mało kto to zrozumiał)

1. Wymuszamy DirectX 10 do uruchomienia gry:


Metoda 1: Działa na każdej wersji gry:
Wklejamy
ten plik do naszego folderu z grą.
Jest to commandline.txt który zawiera parametr -DX10 
skan

post-628423-0-41703700-1429450553.jpg
 

Metoda 2: Niektórzy nie mają tego pliku używając cracka więc jeżeli nie masz tego pliku użyj metody 1.
Wchodzimy do \Documents\Rockstar Games\GTA V
W tym folderze mamy plik "settings.xml" - otwieramy go za pomocą edytora tekstu (np. notatnik)
szukamy 
<DX_Version value="2" /> i zmieniamy 2 na 0 tak aby wyglądało to tak: <DX_Version value="0" />
Zapisujemy plik.

post-628423-0-12494200-1429450557_thumb.jpg
DirectX wymuszony! Teraz musimy poradzić sobie z nadal nie działającą grą...

 


2. Włączenie gry.
Wchodzimy w Catylist Control Center > zasilanie > 3 opcja
wyszukujemy tam GTAV.exe - jeżeli nie ma musimy dodać ręcznie za pomocą "Dodaj aplikację".
Ustawiamy GTAV.exe na "Oszczędzanie energii" i klikamy zastosuj.

post-628423-0-51455300-1429450560_thumb.jpg
Teraz możemy włączyć grę - niestety będzie ona działać tylko na zintegrowanej karcie graficznej... Musimy czekać na aktualizację od R*.

Opublikowano

Folder z gra (tam gdzie masz pliki GTAV.exe itp)
Poradnik uzupłniony. Zobaczę jeszcze jak tam DX11 i ewentualnie uzupełnię po raz drugi
F*ck... GTA i tak sięuruchamia na zintegrowanej grafice... :| na minimalnych te 20-40fps da się wyciągnąć w natywnej roździelczości :(

  • Rayzer. zmienił(a) tytuł na Naprawa nie uruchamiającego się GTA V na INTEL+AMD GPU

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...