Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kha exploit


Rekomendowane odpowiedzi

Budowniczy
Opublikowano

Z-do bazy, zawsze działa

T-w miejsce wskazane lpm - musi być pod odpowiednim kątem i oczywiście w scianie, mi się udaje w 70%, trzeba się nauczyć gdzie da się skoczyć, polecam używać tylko od 6

 

Zaraz będzie tutaj:

https://github.com/DrakeSharp/LeagueSharp

 

 

Skoro już są dostępne publicznie te niepełnosprawne wersje, które wymagają przeciwnika do przeskoczenia i ciężko jest dobrze przycelować...postanowiłem upublicznić moją.

 

Ktoś mnie nagrał  tak że macie prezentacje ^^ https://www.youtube.com/watch?v=y2eBGNoPhs8

 

 

Dużo osób pyta o T...więc macie screena, btw udało mi się tam skoczyć na 1lvl

Polecam też obejrzeć replaye: http://eune.op.gg/summoner/userName=wikus1910

Koło wyświetla się tylko w odległości powyżej 3k od postaci.

 

67441540db.jpg

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No to już wiem czemu mi to tak lewo działało - c*****a wersja.

 

Teraz to nawet tryhardować jest sens bo jak Cie gankują wciskasz guzik i jesteś w bazie xD.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Budowniczy
Opublikowano

Tak, tylko kha, na szybko próbowałem z dashami różnych rodzajów i nie działało.

Opublikowano

"Z" działa idealnie ale te "T" nie ogarniam. Wciskam myszą cel podróży i potem T ale i tak nie skacze daleko ;v  Próbowałem wiele miejsc.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Budowniczy
Opublikowano

po pierwsze-ulepszone skrzydła

po drugie-kąt musi być bliski 90 stopni

po trzecie-nie da się skoczyć w kąty mapy

 

np. z własnej bazy bez problemy da się skoczyć pod wieże przeciwnika

 

BTW właśnie dostałem bana, zdążyłem wybić konto z s4 do g5

Ofc konto nie moje ;)

Match history http://eune.op.gg/summoner/userName=wikus1910

Opublikowano

po pierwsze-ulepszone skrzydła

po drugie-kąt musi być bliski 90 stopni

po trzecie-nie da się skoczyć w kąty mapy

 

np. z własnej bazy bez problemy da się skoczyć pod wieże przeciwnika

 

BTW właśnie dostałem bana, zdążyłem wybić konto z s4 do g5

Ofc konto nie moje ;)

Match history http://eune.op.gg/summoner/userName=wikus1910

Jak podejrzewasz za co?

­

otaku_for_life___wallpaper_by_lordsarito-d4x5zaw.png?w=350&h=200&crop=1
Opublikowano

Jak podejrzewasz za co?

­

Za boostanie, ofc.

 

Malo przydatny exploit, moze sie przydac jak chcesz zrobic szybki gank z topa na mida, ale bannable wiec slabo :v

Opublikowano

da sie zrobić jakoś, aby np z topa skoczył na mida czy zawsze skaczę do końca mapy?

 

odblokowujesz kamerę, najeżdżasz kursorem tam, gdzie chcesz wylądować i klikasz E

Opublikowano

odblokowujesz kamerę, najeżdżasz kursorem tam, gdzie chcesz wylądować i klikasz E

nie działa

 

najezdzam kursorem tam gdzie chce dusze E i nic, tak samo dusze klawisz jump zbunowany pod T i nic, jedynie co mi działa to recall

Budowniczy
Opublikowano

Nie

A co do T-wystarczy kliknac lpm, pojawia się "celownik" i jak pasuje lokalizacja to wciskasz T. Oczywiście musi to być w ścianie, najlepej żeby cale duże kolo było w ścianie. Działa tylko przy odległości większej niż 3000 od postaci, żeby nie rozpraszać.

Opublikowano

Nie

A co do T-wystarczy kliknac lpm, pojawia się "celownik" i jak pasuje lokalizacja to wciskasz T. Oczywiście musi to być w ścianie, najlepej żeby cale duże kolo było w ścianie. Działa tylko przy odległości większej niż 3000 od postaci, 

 

Mam kursor tam, gdzie jest czerwona kropka, klikam t, a i tak mi skacze tak jakbym nie miał tego exploit'a.

Opublikowano

 

 

Tak, tylko kha, na szybko próbowałem z dashami różnych rodzajów i nie działało.

 

Wiecie, że to działa na teemo też ? :D

 

Wczoraj grałem vs teemo na topie, wszedłem za nim do krzaków a on zniknął. NIKT go nie widział.

 

Na czacie ten teemo sam napisał ..I use wall hack''.

 

Niestety replay mi się nie zapisał z op.gg ;/

Opublikowano

 

jak uzywać tego t? mam ewolucje e i nei dziala dalej

 

Mi czasami działało czasami nie. Ale i tak się nie opłaca ryzykować, musisz uciekać i failujesz "T". Już lepiej kliknąć "Z" i w bazie.

­

giphy.gif

Opublikowano

Przycisk "T" jak napisał autor działa tylko w ścianie nie działa zawsze (sam się tym na smurfie bawiłem) ale działa :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...