Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zamiana Lv na Poz dla bin 34k Client Terenzo


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, udostępniam wam difa który zmienia wyświetlaną nazwę level'a obok nicku gracza, dif jest napisany pod binkę 34k [Client Terenzo] nie jestem pewny ale to chyba r36469 :P Jak ktoś będzie chciał pod inną wersję to proszę pisać w komentarzach.

 

Przed:

Lv 120Rycerski Troian

 

Po:

Poz 120 Rycerski Troian

 

Dif:

002484F8: 4C 50
002484F9: 76 6F
002484FA: 20 7A
002484FB: 25 20
002484FC: 64 25
002484FD: 00 64
002484FE: 00 20
Edit

 

Proszę zrobić sobie kopie jak by co bo ja tylko sprawdzałem czy w grze się wyświetla prawidłowo <3 Nie dam uciąć sobie ręki że będzie działać wszystko w 100% :)

EWOLUCJA : ]


 


84440201455649434251.jpg


 

Opublikowano

Nie bardzo ilość znaków nie pozwala.

Ah, też tak myślałem, obok rangi jest kilka miejsc wolnych, próbowałeś? Bo range można oddalić na kilka sposobów nie tylko z binki np. dodać spacje przed rangą Agresywny itp.

­

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

­

 

Cześć, udostępniam wam difa który zmienia wyświetlaną nazwę level'a obok nicku gracza, dif jest napisany pod binkę 34k [Client Terenzo] nie jestem pewny ale to chyba r36469 :P Jak ktoś będzie chciał pod inną wersję to proszę pisać w komentarzach.

Przed:
Lv 120Rycerski Troian

Po:
Poz 120 Rycerski Troian

Dif:

002484F8: 4C 50
002484F9: 76 6F
002484FA: 20 7A
002484FB: 25 20
002484FC: 64 25
002484FD: 00 64
002484FE: 00 20
Edit

Proszę zrobić sobie kopie jak by co bo ja tylko sprawdzałem czy w grze się wyświetla prawidłowo <3 Nie dam uciąć sobie ręki że będzie działać wszystko w 100% :)

 

 

Fajny dif :3 A nie masz moze pod game 2k89 ?

Opublikowano

­

 

 

Fajny dif :3 A nie masz moze pod game 2k89 ?

Daj mi binkę 2089 to mogę zrobić :)

 

Ah, też tak myślałem, obok rangi jest kilka miejsc wolnych, próbowałeś? Bo range można oddalić na kilka sposobów nie tylko z binki np. dodać spacje przed rangą Agresywny itp.

­

nie bardzo, wyglądało by to tak:

[Poz1]Rycerski Troian

 

Jak dla mnie w taki sposób jest git co podałem :P

EWOLUCJA : ]


 


84440201455649434251.jpg


 

Opublikowano

Nie bardzo ilość znaków nie pozwala.

Można spokojnie to wykonać, nie bacząc na ilość znaków. Tak wiem, w samym hexie tego nie wykonamy, ale można "spatchować" plik w te miejsce swoim wymysłem wyświetlającym poziom.

Tylko na co ta fatyga, skoro mamy source..

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Można spokojnie to wykonać, nie bacząc na ilość znaków. Tak wiem, w samym hexie tego nie wykonamy, ale można "spatchować" plik w te miejsce swoim wymysłem wyświetlającym poziom.

Tylko na co ta fatyga, skoro mamy source..

 

Wiesz nie każdy korzysta z source, nie każdy ogarnia ten język. Osoby które zaczynają robić serwery wolą robić serwery na game 2089R, game 34089 ;)

 

//Edit - Pamiętasz jak się pytałeś jaki mam serwer? (Wtedy co staliśmy w m1 w nocy i rozmawialiśmy i trollowałeś ludzi komunikatem "Serwer zostanie wyłączony za 10/9/8..../-1/-2" to jestem ja :)

Opublikowano

Można spokojnie to wykonać, nie bacząc na ilość znaków. Tak wiem, w samym hexie tego nie wykonamy, ale można "spatchować" plik w te miejsce swoim wymysłem wyświetlającym poziom.

Tylko na co ta fatyga, skoro mamy source..

Też można, ale jak myślisz ile ludzi z tego forum będzie to potrafiło zrobić :D ?

EWOLUCJA : ]


 


84440201455649434251.jpg


 

Opublikowano

Wiesz nie każdy korzysta z source, nie każdy ogarnia ten język. Osoby które zaczynają robić serwery wolą robić serwery na game 2089R, game 34089 ;)

 

//Edit - Pamiętasz jak się pytałeś jaki mam serwer? (Wtedy co staliśmy w m1 w nocy i rozmawialiśmy i trollowałeś ludzi komunikatem "Serwer zostanie wyłączony za 10/9/8..../-1/-2" to jestem ja :)

Wiesz, dziennie rozmawiam z bardzo dużą ilością osób, nie zawsze spamiętam wszystkich. Ale miło Cię poznać. :)

 

Też można, ale jak myślisz ile ludzi z tego forum będzie to potrafiło zrobić :D ?

Mało.. a z nich każdy to oleje i zadowoli się Twoim difem.

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Mało.. a z nich każdy to oleje i zadowoli się Twoim difem.

I dobrze będę mieć + A tak serio teraz to nawet dobrze :) chociaż w epoce src to raczej już mało przydatny patent edycja 1 linijki to raczej nie jest trudna sztuka, ale fajnie wiedzieć że, są jeszcze tutaj ludzie którzy znają inne sposoby po za zamianą bitów :)

EWOLUCJA : ]


 


84440201455649434251.jpg


 

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

­Ranga przy nicku nie bez powodu nie jest wyśrodkowana, trzonem wyświetlania jest Nick, ranga i level stanowią dodatek, dlatego są z boku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...