Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Age of Gantia - Zmodyfikowane Shinsoo


daimao.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Up


Yo,

przedstawiam wam niemalże w całości odświeżone królestwo, które zawita na serwerze Age of Gantia.
Uprzedzając komentarze, każdy obiekt ma już swój
cień. 

 

 

Ty tak na serio?  

Ps: Ctrl + + wielokrotnie, polecam.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

 

Up

Yo,

przedstawiam wam niemalże w całości odświeżone królestwo, które zawita na serwerze Age of Gantia.

Uprzedzając komentarze, każdy obiekt ma już swój cień. 

 

 

Ty tak na serio?  

Ps: Ctrl + + wielokrotnie, polecam.

 

Powiedz mi jak to jest polecać swój projekt?

 

 

ps Z*******e miasto lepsiejszego chyba nie widziałem

Opublikowano

No dobra, wybacz, od razu brałem się za film, żeby shejtować ale nie wyszło. :P

 

Tak nawiasem mówiąc to pocieszne, tylko czemu te filmy wyglądają tak jasno? Czy może to ten cały wasz environment?

Wejdziesz do gry to zobaczysz czemu wyglądają tak jasno :D

1EPZ6G.gif

Opublikowano

No ładnie, tego jeszcze nigdzie nie było.

Szczególnie podoba mi się początek filmu - najładniejsze przedstawione miejsce.;)

Opublikowano

Podoba mi się muzyka, odświeżone Shinsoo, tylko m1? Czy m2 również? Podoba mi się, że jest odmienione, ale dalej w starym klimacie MT2.

 

971261429359626578515.png

Urocze! * - *

Opublikowano

Podoba mi się muzyka, odświeżone Shinsoo, tylko m1? Czy m2 również? Podoba mi się, że jest odmienione, ale dalej w starym klimacie MT2.

 

971261429359626578515.png

Urocze! * - *

My zwykle trzymamy się klimatu Metina :)

Raczej M2 też będą odświeżone.

1EPZ6G.gif

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...