Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świat z prędkością 2 - Zbieram Ekipę [ ZAGRANICZNE]


karjius

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM SERDECZNIE !


Zbieram ekipe na świat z farmieniem

Ustawienia :

Prędkość : ​​2
Prędkość jednostek : 0,5
Burzenie budynków : Aktywne
Morale : aktywne
Farmienie : Albo nieograniczone albo brak.
Podstawa obrony :20
Milisekundy : Aktywne
Uproszczony system w kuźni
Kościół : nieaktywny
Auto rozwój wiosek barbarzyńskich : Aktywny (do 5000 punktów)
Czas, aby anulować atak 10 minut
Czas, aby anulować handlowców 5 minut
Bonus nocny aktywny od 0:00 do 07:00
Ochrona przed wrogimi atakami nowicjuszy 5 dni
Maksmalny stosunek agresora do Obrońcy 3:. 1 w ciągu pierwszych 25 dni
Flagi Aktywne
Łucznicy : Aktywni
Rycerz : aktywny
Szlachta: Złote Monety
Maksymalny zasięg szlachty 77 Pol
Spadek poparcia przez szlachcica 20-35
Przyrost poparcia na godzinę : 2
Limit członkow plemienia : 40
Ranking pokonanych przeciwników : aktywny
Zastępstwo : aktywne
wolny handel " Aktywny
Warunki zwycięstwa : Po upływie 180 dni plemię musi mieć co najmniej 80% wsi.
Data rozpoczęcia 23.04.2015
Wersja 8.33.3 25634

 

Chętnie  bym widział  w ekipie lionheart, kujonka i reszte ogarów z forum.

Zbieram Ekipe żeby ugrać tam topke.

Jak ktoś chętny to zapraszam. Miejsce w radzie napewno się znajdzie i to nie jedno.

Kontakt GG : 52077552
Lub PW

Link podam dla osób które się zgłoszą.

Plemie tworzone na poważnie z ogarniętą Radą z wieloletnim doświadczeniem.

Opublikowano

Moze i bym zagral , ale trzeba miec czas skoro bez farmienia , a ja niestety tego czasu bym nie mial i spichlerze bym mial przepelnione.

 

Kujonek to nie ogar tylko jeden z noobkow co serwer postawil i go olal :D

Opublikowano

Każdy kto się zgłosił w temacie otrzymał link i wszystkie potrzebne informacjie. Jeżeli kogoś pominełem proszę o Przypomnienie się  :)

 

 

Na chwile obecną przewidywane plemie bedzie miało 21 członków 

Opublikowano

Każdy kto się zgłosił w temacie otrzymał link i wszystkie potrzebne informacjie. Jeżeli kogoś pominełem proszę o Przypomnienie się   :)

 

 

Na chwile obecną przewidywane plemie bedzie miało 21 członków 

 

Ja nic nie dostalem

Jeśli pomogłem to daj "Lubię to", bardzo mnie to zachęca do dalszej pracy :)


1367352043-U384748.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...