Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wybór serwera, populacja graczy, wybór klasy


dabingdlanowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam zamiar wrócić do PL'a. Kilka pytań.

 

1. Czy warto ?

 

2. Na jakim serwerze jest najwięcej ludzi i najłatwiej ?

 

3. Jak z populacją ?

 

4. Jaką klasą ? (Zależy mi na dobrej w pvp i pve, myślałem nad ninją dagger i surą WP)

 

5. W którym królestwie jest najlepiej ?

 

6. Ile trzeba wydać na PL'a, żeby coś osiągnąć ? (Grałem na privach, gdzie nie wydawałem dużo na mojego ninję daggera ale był dość spoko, więc nie wiem jak na PL)

Pasjonat
Opublikowano

1. Nie wiem co to znaczy warto? Zależy czego oczekujesz, ale ja na samego PL'a bym nie wracał z prostego względu - nuda + dziecięce zapędy.

2. Negros, Samos, Tortuga.

3. Nie rozumiem tego, ale na wcześniej wymienionych serwerach ludzi jest najwięcej z globali.

4. Najbardziej uniwersalna sura.

5. Myślę, że jinno.

6. Zależy od lvli, na razie to na małym lvlu to możesz inwestować w PD, monetę.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

1.Global-zależy od ciebie.­

2.Głównie mówi się o Samosie.

3.Bardzo dużo.

4.Sura WP, Woj body.

5.Schinsoo 

6.Zależy jak gospodarujesz pieniędzmi. 

­

Opublikowano

Witam. Mam zamiar wrócić do PL'a. Kilka pytań.

 

1. Czy warto ?

 

2. Na jakim serwerze jest najwięcej ludzi i najłatwiej ?

 

3. Jak z populacją ?

 

4. Jaką klasą ? (Zależy mi na dobrej w pvp i pve, myślałem nad ninją dagger i surą WP)

 

5. W którym królestwie jest najlepiej ?

 

6. Ile trzeba wydać na PL'a, żeby coś osiągnąć ? (Grałem na privach, gdzie nie wydawałem dużo na mojego ninję daggera ale był dość spoko, więc nie wiem jak na PL)

1. raczej nie

2. Negros TBD Samos

3 aha

4 Bodziak lub dagger

5 jinno;p

6 z 500zl i masz git eq

qhnkxc.jpg

Opublikowano

Witam. Mam zamiar wrócić do PL'a. Kilka pytań.

 

1. Czy warto ?

 

2. Na jakim serwerze jest najwięcej ludzi i najłatwiej ?

 

3. Jak z populacją ?

 

4. Jaką klasą ? (Zależy mi na dobrej w pvp i pve, myślałem nad ninją dagger i surą WP)

 

5. W którym królestwie jest najlepiej ?

 

6. Ile trzeba wydać na PL'a, żeby coś osiągnąć ? (Grałem na privach, gdzie nie wydawałem dużo na mojego ninję daggera ale był dość spoko, więc nie wiem jak na PL)

1.Tak

2.Samos

3.Najwięcej graczy jest na samosie.

4.Surka WP

5.Jinno

6.Często są itemy w is które można sprzedawać w grze za yangi, nie opłaca się kupować yang w itemshopie z takiego względu że kompletnie to się nie opłaca. Żeby szybko wbić poziom i na lepszego dropa (Pierścienie doświadczenia i rękawice złodzieja ) :)

­

r3ePj8E.png

Opublikowano

Samos, Mentala zrób.

To czy Twoja postać będzie kosa nie zależy od ilości pieniedzy wladowanej w ISa, tylko od umiejetnosci jej prowadzenia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...