Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BF4] Jak zwiększyć wydajność?


.Pestka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, w tym poradniku chciałem wam opisać, jak zwiększyć lub utrzymać daną ilość fps'ów w bf4. Dawno nie pisałem poradników więc nwm co z tego wyjdzie. Info brałem z filmików, które sprawdzałem na swoim profilu.

 

SPOSÓB 1

Oczywiście, przed rozpoczęciem grania przeczyszczamy komputer ccleaner'em, a później pobranie i odpalenie Gamebooster'a. Na pewno pomoże to troszke w zwiększeniu i zoptymalizowaniu kompa/bf'a.

 

1. Wchodzimy w start.

 

2. Wpisujemy/szukamy "uruchom" - wpisujemy cmd

 

3.Wpisujemy "bcdedit"

 

4.Teraz komenda, która nam może pomóć to - "bcdedit/set increaseuserva XXXX"

 

5.Po wykonaniu, resetujmy kompa.

 

6.Jeśli chcecie przywrócić wartość domyślną, wpisujecie 'bcdedit /deletevalue increaseuserva'. 

 

 

SPOSÓB 2

 

Jeśli chcecie utrzymać tyle fps'ów ile macie, ale denerwuje was ich spadek, to ten sposób jest dla was!

 

 

1.Tworzycie nowy dokument tekstowy.

 

2.Otwieracie go i wklejacie to:

 

RenderDevice.Dx11Enable 0

RenderDevice.Dx11Dot1Enable 0
RenderDevice.Dx11Dot1RuntimeEnable 0
worldrender.motionblurenable 0
worldrender.spotlightshadowmapresolution 256
worldrender.spotlightshadowmapenable 0
worldrender.lighttilecspathenable 0
renderdevice.forcerenderaheadlimit 1
gametime.maxvariablefps 60
renderdevice.triplebufferingenable 0
renderDevice.vsyncenable 0

 

3.Zapisujecie w folderze bf'a 4 - jako user.cfg i zaznaczacie pod tym - wszystkie pliki.

 

4. - (Jeśli fps wacha wam się od ~30-60, to zmniejszacie tą liczbę, na 30-35-40.) W 3 linku od końca, tam gdzie jest 60.

 

 

 

SPOSÓB 3

 

1.Pobieracie plik z tego linku 

http://battlefield.realmware.co.uk/bf4-settings-editor/downloads

2.Po pobraniu odpalacie go ;D

 

3.Wchodzimy w zakładke "console"

 

4. W "maximum fps" zmieniamy/wpisujemy na 35-60. Jak chcecie.

 

5.Klikamy "save settings"

 

6. Odpalamy gre i to wszystko.

 

 

Sposób 4

 

1. Pobieramy plik z tego linku

http://battlefield.realmware.co.uk/bf4-settings-editor/downloads

2.Odpalamy aplikacje

 

3.Klikamy "check status"

 

4.Po wyszukaniu, klikamy "unpark all"

 

5.Wychodzimy i powinno pomóc. 

 

6.Jeśli nie pomoże, a spowoduje spadek fps'ów to wchodzimy w to samo tylko, że zamiast "unpark all", klikamy "park all"

 

 

To wszystko, jeśli któryś sposób wam pomógł to piszcie.

 

­

1357577137-U262310.png

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...