Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bronie w prawej, a nóż w lewej ręce!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym małym poradniku pokaże wam jak mieć nóż w lewej ręce a pozostałe bronie w prawej.

 

Więc do dzieła

 

Pierwszym i ostatnim krokiem jest dodanie tych bindów do config.cfg / autoexec.cfg.

Jeżeli chcemy co start gry chcemy to ustawiać to wystarczy wpisywać w konsoli.

bind "1" "slot1; cl_righthand 1"
bind "2" "slot2; cl_righthand 1"
bind "3" "slot3; cl_righthand 0"
bind "4" "slot4; cl_righthand 1"

Co one oznaczają?

Na początku bindujemy klawisz 1 i ustawiamy pod niego komendę cl_righthand 1 czyli zmianę trzymania pistoletów w prawej ręce, tam gdzie jest 0 to bronie są trzymane w lewej ręce.

Jeżeli mamy nóż pod 3 to cl_righthand 0 ustawia lewą rękę.

Natomiast jeżeli chcemy cofnąć nóż do prawej ręki zmieniamy wartość 0 na 1.

To tyle myślę że nie jest trudno zmienić sobie nóż w lewej a reszta w prawej ręce ;)

PS. Jeśli macie powiecmy broń po 5 (każdy chce jak lubi) to bindujecie 5 a nie np. 1.

 

Jedyna wada tego binda to, to że jeżeli zmieniamy pistolety na Q to nóż będzie w prawej ręce jak i reszta broni.

 

Pozdrawiam

 

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Poradnik na +, mnie się przyda bo zawsze miałem z tym problem - nóż wygląda bardzo ładnie na lewej ręce, a nie potrafię grać na modelsach po lewej stronie.

Opublikowano

Robiłem to kiedyś ale tylko mnie wkurzało, bo często się z Q bugowało i nosiłem broń w lewej itp.

Jak ktoś ma nawyk szybkiej zmiany broni na nóż bindami to może i fajne, ale w moim przypadku zbędny bajer.

Opublikowano

 

W tym małym poradniku pokaże wam jak mieć nóż w lewej ręce a pozostałe bronie w prawej.

 

Więc do dzieła

 

Pierwszym i ostatnim krokiem jest dodanie tych bindów do config.cfg / autoexec.cfg.

Jeżeli chcemy co start gry chcemy to ustawiać to wystarczy wpisywać w konsoli.

bind "1" "slot1; cl_righthand 1"
bind "2" "slot2; cl_righthand 1"
bind "3" "slot3; cl_righthand 0"
bind "4" "slot4; cl_righthand 1"

Co one oznaczają?

Na początku bindujemy klawisz 1 i ustawiamy pod niego komendę cl_righthand 1 czyli zmianę trzymania pistoletów w prawej ręce, tam gdzie jest 0 to bronie są trzymane w lewej ręce.

Jeżeli mamy nóż pod 3 to cl_righthand 0 ustawia lewą rękę.

Natomiast jeżeli chcemy cofnąć nóż do prawej ręki zmieniamy wartość 0 na 1.

To tyle myślę że nie jest trudno zmienić sobie nóż w lewej a reszta w prawej ręce ;)

PS. Jeśli macie powiecmy broń po 5 (każdy chce jak lubi) to bindujecie 5 a nie np. 1.

 

Jedyna wada tego binda to, to że jeżeli zmieniamy pistolety na Q to nóż będzie w prawej ręce jak i reszta broni.

 

Pozdrawiam

 

 

Ten sposób jest kompletnie nieopłacalny, bo zmiana Q buguje ten cały bind.

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Ten sposób jest kompletnie nieopłacalny, bo zmiana Q buguje ten cały bind.

Jeżeli nie używasz Q to nie buguje ;)

Ja np. nie używam Q do zmiany broni.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

W sumie fakt, każdy normalny gracz nożem bawi się używając "lastinv"...

Znacie jakiś inny prosty sposób na nóż w lewej ręce?

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...