Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki monitor wybrać?


xkubalos222x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może być aczkolwiek mniejsze monitory są lepsze do cs'a.

Dlaczego tak sądzisz? Bzdura.

 

Szczerze powiedziawszy za tą cene do csa nic rozsądnego nie znajdziesz. Czy kupisz monitor za 400 czy za 700, będzie on taki sam (do csa). Jeśli chodzi o monitorek do konterka, to 1000zł jest ceną minimalną.

Wracając do tematu, chcesz żeby Twój monitor miał wejście hdmi, wbudowane głośniki? Jakąś matryce sobie życzysz czy jest Ci to obojętne?

 

A, no i ważna rzecz, jaką masz karte graficzną?

 

ps. nawet nie bierz tego monitora co Ci polecił @Tremo

279981407253602336505.png
Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak mniejszy monitor to lepszy monitor. Poleca się 23-24 cale, ale do Countera tylko z 120hz+ które kosztują 1,200zł+. Można wziąć monitor za nawet 400zł niż brać taki za 700 bo tylko ciut kolorami się będzie różnił (każda firma ma inną paletę barw), więc nie poczujesz różnicy.

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak mniejszy monitor to lepszy monitor. Poleca się 23-24 cale, ale do Countera tylko z 120hz+ które kosztują 1,200zł+. Można wziąć monitor za nawet 400zł niż brać taki za 700 bo tylko ciut kolorami się będzie różnił (każda firma ma inną paletę barw), więc nie poczujesz różnicy.

Nie inna palete barw a inna matryce. Zobacz IPS od eizo a takiej toshiby czy czego kol wiek. Ale.. co jak co ips do csa to samobojstwo. Nie dosc ze realny i odczuwalny input lag na poziomie ~ 15ms to smuzenie i teathering.

Do autora noe uzytkowalem nogdy z matrycy IPS i nie mam zamiaru ale co jak co TN'ki daja jak najbardziej rade + sa szybkie. (Input lag prawie ze zerowy)

graphic.png
Opublikowano

Nie inna palete barw a inna matryce. Zobacz IPS od eizo a takiej toshiby czy czego kol wiek. Ale.. co jak co ips do csa to samobojstwo. Nie dosc ze realny i odczuwalny input lag na poziomie ~ 15ms to smuzenie i teathering.

Do autora noe uzytkowalem nogdy z matrycy IPS i nie mam zamiaru ale co jak co TN'ki daja jak najbardziej rade + sa szybkie. (Input lag prawie ze zerowy)

Inna paleta barw, uczyłem się o tym - matryca to pół biedy jeszcze jeżeli o to chodzi. Każda ale o to każda firma ma inne standardowe barwy, ale dobra nie o to już chodzi bo odbiegamy od tematu.

 

Do CS-a najlepsze będą te za 1,200+ zł. Między 400zł a 700zł różnicy wielkiej nie będzie.

Opublikowano

Inna paleta barw, uczyłem się o tym - matryca to pół biedy jeszcze jeżeli o to chodzi. Każda ale o to każda firma ma inne standardowe barwy, ale dobra nie o to już chodzi bo odbiegamy od tematu.

 

Do CS-a najlepsze będą te za 1,200+ zł. Między 400zł a 700zł różnicy wielkiej nie będzie.

jestes w graphic team i uczyles sie glupot paleta barw zalezy od jakosci matrycy oraz softu ktory jest wgrany w monitor. Jak sadzisz czemu monitory graficzne kosztuja po 20k+? Bo maja specjalna do tego matryce z gigantycznym input lagiem.

Ale jak najbardziej sie zgodze z kwestia ceny i matrycy wez sobie benqa 60hz za 400zl a oszczedzisz troche oczy .

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...