Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Złota myśl mentora nr 15 - Własny tytuł


Ziółko.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

908291426710968369478.png


 


Witajcie! 17.03.2015 została wprowadzona nowa opcja własnego tytułu! Użytkownicy, którzy mają rangę moderacyjną, bądź BestMembera/Vipa/Elite mogą zmieniać tytuł samemu!


 


Co zrobić, by zmienić tytuł?


 


Przechodzimy do naszego profilu, wybieramy opcje "Edytuj mój profil" szukamy opcji "Nowy Tytuł"


 


4821314266682051072858.jpeg

 


 


W to miejsce wpisujemy nasz nowy tytuł, po czym wybieramy opcje "Zapisz zmiany".


 


5659914266683921072858.jpeg

 


 


Tytuł można zmienić raz na 30 dni. Aby uniknąć ostrzeżenia w swoich tytułach prosimy o pisanie rzeczy zgodnych z regulaminem.


 


 


4280314266696041072858.png


­


Opublikowano

Siema, mam pytanie. Czemu 5 dni po rejestracji nadal nie mogę pisać statusów.

 

Co do zmiany to spoko, ale imo nie powinno być tego ograniczenia.

Opublikowano

Siema, mam pytanie. Czemu 5 dni po rejestracji nadal nie mogę pisać statusów.

 

Co do zmiany to spoko, ale imo nie powinno być tego ograniczenia.

Użytkownicy z parasolkami nie mają dostępu do statusów :)

f

Opublikowano

Myśl spoko, ale podpis mało czytelny. :v
 

Napiszcie, że jak napiszecie do GM to i tak wam zmienią pomimo limitu 30 dni. 

Nie chcą zmieniać. :x
 

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

Mam czekać miesiąc aby napisać jakikolwiek status, czekać miesiąc zanim sobie zmienię tytuł. Wcześniej było tu dużo lepiej, a w związku z tym więcej osób siedziało. 

Opublikowano

Mam czekać miesiąc aby napisać jakikolwiek status, czekać miesiąc zanim sobie zmienię tytuł. Wcześniej było tu dużo lepiej, a w związku z tym więcej osób siedziało. 

 

Zmiana jest na plus, mniej spamu i problemów z nowymi użytkownikami. Bo widzisz, nie każdy kto wchodzi na MPC ma normalne nastawienie, lubią po prostu trollować i spamować. 

 

Przydatna informacja, jak najbardziej na plus ;) 

ezgif-com-effects.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...