Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

League of Legends: URF Pentakill - Evelynn


Firez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niby przy dobrym feedzie tak, ale jak by nie bylo kazdy champion dostaje te bonusy na CD, mane i AS. Wiec tak samo dobrze jak latwiej kogos zabic i szybciej to i tak samo mozna szybciej pasc ;)

Nie bez powodu non stop wybieranych było tylko kilka postaci, w tym Evelka. Niektóre postaci na tym trybie są po prostu op, przy czym inne useless, dlatego nie zgodzę się z sugerowaniem, że każda postać ma na tym trybie równe szanse, tak czy inaczej gratuluję, bo mimo wszystko nie każda Evelynn może się pochwalić pentą. ;)

 

@R6 Heartbeat Sona i Nidalee również pozdrawiają. :D KC

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Nie bez powodu non stop wybieranych było tylko kilka postaci, w tym Evelka. Niektóre postaci na tym trybie są po prostu op, przy czym inne useless, dlatego nie zgodzę się z sugerowaniem, że każda postać ma na tym trybie równe szanse, tak czy inaczej gratuluję, bo mimo wszystko nie każda Evelynn może się pochwalić pentą. ;)

Riven, Zed, Maokai, Syndra i Shaco pozdrawiają ;;];];];];] KC

 

@top

 

No ładna penta, zazdro;p

Opublikowano

Nie bez powodu non stop wybieranych było tylko kilka postaci, w tym Evelka. Niektóre postaci na tym trybie są po prostu op, przy czym inne useless, dlatego nie zgodzę się z sugerowaniem, że każda postać ma na tym trybie równe szanse, tak czy inaczej gratuluję, bo mimo wszystko nie każda Evelynn może się pochwalić pentą. ;)

 

@R6 Heartbeat Sona i Nidalee również pozdrawiają. :D KC

Ja nie sugeruje że każda postać ma równe szanse tylko że każda dostaje wyżej wymienione bonusy. A to jak bardzo na tym zyskuje na tle innych postaci to już co innego. Jednakże moim zdaniem większość i tak grała postaciami którymi dało się spamować skilami na prawo i lewo.

Warto tez chyba zauważyć że w całej akcji z mojej drużyny były tylko 3 osoby, więc można powiedzieć że 3 vs 5 co już samo w sobie jest małym sukcesem ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...