Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Karta graficzna do 1000 zł *USTAWIENIA ULTRA*


Pawel112534

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! chcialbym kupic jakas karte graficzna do 1000 zł (zeby ustawienia gier byly na ultra i tak gdzies 40-60 fps *NAJLEPIEJ nVIDIA*)

A i jeszcze jaka karta najlepszas nVidia , amd czy moze jeszcze cos innego ?

24czm0k.jpg­GOLD NOVA  II 

 

Opublikowano

Podaj jeszcze nazwę i model zasilacza .

Model zasilacza ... bedzie ciezko , bo komputer ma naklejki gwarancyjne . Moze gdzie indziej to pisze ?

A no tak , na pudełku zaraz zobacze

24czm0k.jpg­GOLD NOVA  II 

 

Opublikowano

No ale budę możesz otworzyć i przeczytać model z tabliczki znamionowej.

Podaj zasilacz i procesor.

On ma te gówniane plomby...Jeżeli je zerwe to cofną gwarancje ?

24czm0k.jpg­GOLD NOVA  II 

 

Opublikowano

jakie plomby? plomby na sciane bocznej od obudowy? 

zdejmij boczną ścianę obudowy i bedziesz miał zasilacz [najczęściej lewy dolny róg ] na nim powino pisać marke i moc

Opublikowano

jakie plomby? plomby na sciane bocznej od obudowy? 

zdejmij boczną ścianę obudowy i bedziesz miał zasilacz [najczęściej lewy dolny róg ] na nim powino pisać marke i moc

Plomby mam na całym komputerze... prawa scianka i lewa scianka

24czm0k.jpg­GOLD NOVA  II 

 

Opublikowano

­

 

Plomby mam na całym komputerze... prawa scianka i lewa scianka

 Kurna Pablo, nawet jak masz te plomby, to jak kupisz karte, będziesz je musiał zdjąć, tak ? no to nie piernicz i mów jaki zasilacz masz :D

zy95qg.png

Opublikowano

­

 

 Kurna Pablo, nawet jak masz te plomby, to jak kupisz karte, będziesz je musiał zdjąć, tak ? no to nie piernicz i mów jaki zasilacz masz :D

Powiem tak, komputer : ZKH-L920G-H02 na gwarancji pisze wszystko oprocz zasilacza...Czy jest mozliwe ze wlozyli mi tam jakis s**t ? 8S

24czm0k.jpg­GOLD NOVA  II 

 

Opublikowano

Powiem tak, komputer : ZKH-L920G-H02 na gwarancji pisze wszystko oprocz zasilacza...Czy jest mozliwe ze wlozyli mi tam jakis s**t ? 8S

 

Zawsze jest taka możliwość, nie kupuje się takich komputerów :P

­

zy95qg.png

Opublikowano

jakis noname jak ty bywa w gotowcach nie wiem po co to kupiłeś wgl 

kup najlepiej r9 270 za 700zł zostanie ci 300zł sprzedasz tą i3 która masz i bedziesz miał i5 4460 

Opublikowano

jakis noname jak ty bywa w gotowcach nie wiem po co to kupiłeś wgl 

kup najlepiej r9 270 za 700zł zostanie ci 300zł sprzedasz tą i3 która masz i bedziesz miał i5 4460 

r9 270 radeon ?

24czm0k.jpg­GOLD NOVA  II 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...