Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy działa jeszcze sposób na LOW?


kbotbot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ne epvp coś widziałem 60k uri w 1 h ale nie czaje o co chodzi

bo gostek lamanym angielskim to napisal i wgl nie wiadomo o co mu chodzi ale ja zrobilem 20 moze wiecej prob i domyslilem sie sam jak to sie robi

Opublikowano

ludzie na tym forum się nie dziela, a szkoda. Jak mam jakiś bug to pisze na priva, a jak pytałem o buga na lowa to nikt się nie chciał podzielić

Opublikowano

ludzie na tym forum się nie dziela, a szkoda. Jak mam jakiś bug to pisze na priva, a jak pytałem o buga na lowa to nikt się nie chciał podzielić

czasem ludzie do mnie pisza czy powiem sposob na to czy na tamto albo czy sprzedam ale ja tak nie robie jak ktos ma dobry sposob na cos czego ja nie mam albo nie znam a ja mam cos czego on nie ma i potrzebuje to wtedy sie wymieniam ale wiesz za darmo nikomu sie nie chce dawac nic taki ten swiat pojeb any co zrobisz ? nic .... B)

Opublikowano

Jak bp jeszcze tu nie zagladalo często to ludzie się dzielili bugami. przewiń kilkadziesiąt lub set stron do tyłu :) Teraz do to kolejna upadajaca gra, moją poprzednia było airrivals. Teraz mam wywalone na MMO i gram w bfa :)

Opublikowano

Ja rowniez staram sie ogasrnac o co chodzi. Troszke rozumiem, ale nie do konca. Jakby ktos tez troche ogarnial to niech sie odezwie :)

VPS: ON

 

 

Więcej na PW.

Opublikowano

czasem ludzie do mnie pisza czy powiem sposob na to czy na tamto albo czy sprzedam ale ja tak nie robie jak ktos ma dobry sposob na cos czego ja nie mam albo nie znam a ja mam cos czego on nie ma i potrzebuje to wtedy sie wymieniam ale wiesz za darmo nikomu sie nie chce dawac nic taki ten swiat pojeb any co zrobisz ? nic .... B)

Dobry pomysł idź przedawać bugi, które są udostępnione za free.. Btw. Nie rozumiem po co wy staracie się to ukryć na tym forum.. Przecież bp zagląda tutaj tak samo jak na epvp, na yt czy na ruskie fora.. Nie ma znaczenia gdzie to napiszą i tak to naprawią jeśli ktoś to udostępni.. -.-

Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

Opublikowano

Dobry pomysł idź przedawać bugi, które są udostępnione za free.. Btw. Nie rozumiem po co wy staracie się to ukryć na tym forum.. Przecież bp zagląda tutaj tak samo jak na epvp, na yt czy na ruskie fora.. Nie ma znaczenia gdzie to napiszą i tak to naprawią jeśli ktoś to udostępni.. -.-

czy ja napisalem ze ja bugi sprzedaje ? ty jestes jakis niereformowalny czy co sie z toba dzieje chlopaku ? ja napisalem ze ludzie do mnie pisza bym im bugi sprzedal ale ja tak nie robie bo to nie o to chodzi .... albo wymieniam bug na bug albo wcale ... a ten wyjezdza z tekstami zebym szedl bugi sprzedawac , bo inne narodowosci uzywaja mozgu i jak wiedza bugi to te bugi nie naprawiaja szybko a jakis polaczek co nie mysli zacznie paplac na prawo i lewo to raz dwa naprawiaja dlatego k***a nie oglaszam nic na tym forum bo to jest jak gadanie z reka , takimi rzeczami to wole sie z ruskimi dizelic bo przynajmniej wiem ze oni sie odwdziecza mi tym samym albo przynajmniej zachowaja tajemnicy a polaczynie dasz cos to on bedzie marudzil ze nie potrafi tego zrobic pomimo dokladnej instrukcji to jeszcze cie powyzywa od najgorszych . 

Opublikowano

Zapamiętajcie raz na zawsze wy możecie na forum dzielić się wszystkim, pisać poradniki poświęcać czas ale jak ktoś otrzyma jakiegoś buga nie podzieli się.

Tak było, jest i będzie na tym forum.

Większość po prostu boi się że bug zostanie usunięty bo na mpcforum jest BP. Tylko powiem wam coś, BP ma swoich ludzi wszędzie i udowodniono już pare razy że znajdowali się także w UG...

Do tego tekstu wymiana Bug za Bug jest tak idiotyczna że to w głowie się nie mieści. 90% takich osób nie odkryła sama Buga tylko znalazła na forum, stronach czy też dowiedziała się od znajomych.

Jeżeli macie takie podejście do tych spraw to nie przesiadujcie na tym forum tylko prozomawiajcie sobie ze znajomymi na ts3.

Np. Ja chciałbym wnieść coś od sb na to forum i pomagać, udostępniać bugi, tricki ciekawostki czy też mniej istotne rzeczy.

 

Ten dział miał kiedyś naprawde swoich mentorów którzy wkładali całego sb żeby wnieść coś od sb. Ludzie potrafili siedzieć godzinami i pisać programy dla graczy żeby potem udostępnić i to nawet bez opłaty program. Chciano kiedyś dostać kiedyś podziękowania, być znanym a nie zdobyć HAJS i mądrzyć się na forum jak się gówno wie...

Opublikowano

Zapamiętajcie raz na zawsze wy możecie na forum dzielić się wszystkim, pisać poradniki poświęcać czas ale jak ktoś otrzyma jakiegoś buga nie podzieli się.

Tak było, jest i będzie na tym forum.

Większość po prostu boi się że bug zostanie usunięty bo na mpcforum jest BP. Tylko powiem wam coś, BP ma swoich ludzi wszędzie i udowodniono już pare razy że znajdowali się także w UG...

Do tego tekstu wymiana Bug za Bug jest tak idiotyczna że to w głowie się nie mieści. 90% takich osób nie odkryła sama Buga tylko znalazła na forum, stronach czy też dowiedziała się od znajomych.

Jeżeli macie takie podejście do tych spraw to nie przesiadujcie na tym forum tylko prozomawiajcie sobie ze znajomymi na ts3.

Np. Ja chciałbym wnieść coś od sb na to forum i pomagać, udostępniać bugi, tricki ciekawostki czy też mniej istotne rzeczy.

 

Ten dział miał kiedyś naprawde swoich mentorów którzy wkładali całego sb żeby wnieść coś od sb. Ludzie potrafili siedzieć godzinami i pisać programy dla graczy żeby potem udostępnić i to nawet bez opłaty program. Chciano kiedyś dostać kiedyś podziękowania, być znanym a nie zdobyć HAJS i mądrzyć się na forum jak się gówno wie...

racja tu się zgodze gdy był miszczu anonymous sekhmet zaklinacz desczu itd to było by inaczej ale opusćli nas

PSlqjGC.png

Opublikowano

A jeżeli miał ktoś już Buga i nie chce się nim podzielić to po uj mówicie że macie.

Zostawcie to dla sb i się nie udzielajcie.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

czy ja napisalem ze ja bugi sprzedaje ? ty jestes jakis niereformowalny czy co sie z toba dzieje chlopaku ? ja napisalem ze ludzie do mnie pisza bym im bugi sprzedal ale ja tak nie robie bo to nie o to chodzi .... albo wymieniam bug na bug albo wcale ... a ten wyjezdza z tekstami zebym szedl bugi sprzedawac , bo inne narodowosci uzywaja mozgu i jak wiedza bugi to te bugi nie naprawiaja szybko a jakis polaczek co nie mysli zacznie paplac na prawo i lewo to raz dwa naprawiaja dlatego k***a nie oglaszam nic na tym forum bo to jest jak gadanie z reka , takimi rzeczami to wole sie z ruskimi dizelic bo przynajmniej wiem ze oni sie odwdziecza mi tym samym albo przynajmniej zachowaja tajemnicy a polaczynie dasz cos to on bedzie marudzil ze nie potrafi tego zrobic pomimo dokladnej instrukcji to jeszcze cie powyzywa od najgorszych . 

Wymiana bug za bug to jakby nie patrzeć sprzedarz tylko, że tutaj środkiem płatniczym jest inny bug. Co według mnie jest bez sensu. Po co siedzisz człowieku na tym forum skoro nie masz zamiaru udostępniać znalezionych bugów. Prędzej czy później ktoś go i tak tu udostępni.

 

Gadanie, że bp naprawia bugi bo czytają to tutaj jest bez sensu. Oczywiście na pewno odwiedzają to forum. Ale takie gadanie bierze się stąd, że ktoś udostępnia buga na ruskim forum, bp to widzi i zaczyna prace nad naprawą. Po 2-3 dniach pojawia się on na epvp, a po następnych 2-3 dniach jest tutaj.. I nasi szanowni użytkownicy mają go tydzień po tym jak bp go zobaczył więc to normalne, że zostanie naprawiony nie długo po publikacji tutaj.. Trochę racjonalnego myślenia nie zaszkodzi. Myślisz, że skoro normalny gracz ma dostęp do bugów to bp nigdzie go nie znalazł? Co innego jak ktoś znajdzie buga osobiście i nigdzie go nie udostępni.

Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

Opublikowano

Zapamiętajcie raz na zawsze wy możecie na forum dzielić się wszystkim, pisać poradniki poświęcać czas ale jak ktoś otrzyma jakiegoś buga nie podzieli się.

Tak było, jest i będzie na tym forum.

Większość po prostu boi się że bug zostanie usunięty bo na mpcforum jest BP. Tylko powiem wam coś, BP ma swoich ludzi wszędzie i udowodniono już pare razy że znajdowali się także w UG...

Do tego tekstu wymiana Bug za Bug jest tak idiotyczna że to w głowie się nie mieści. 90% takich osób nie odkryła sama Buga tylko znalazła na forum, stronach czy też dowiedziała się od znajomych.

Jeżeli macie takie podejście do tych spraw to nie przesiadujcie na tym forum tylko prozomawiajcie sobie ze znajomymi na ts3.

Np. Ja chciałbym wnieść coś od sb na to forum i pomagać, udostępniać bugi, tricki ciekawostki czy też mniej istotne rzeczy.

 

Ten dział miał kiedyś naprawde swoich mentorów którzy wkładali całego sb żeby wnieść coś od sb. Ludzie potrafili siedzieć godzinami i pisać programy dla graczy żeby potem udostępnić i to nawet bez opłaty program. Chciano kiedyś dostać kiedyś podziękowania, być znanym a nie zdobyć HAJS i mądrzyć się na forum jak się gówno wie...

o czym ty wgl mozesz mowic jak nie przypominam sobie abys ty kiedykolwiek cos udostepniles badz czyms sie podzieliles takze skoncz temat chlopaku 

 

 

Wymiana bug za bug to jakby nie patrzeć sprzedarz tylko, że tutaj środkiem płatniczym jest inny bug. Co według mnie jest bez sensu. Po co siedzisz człowieku na tym forum skoro nie masz zamiaru udostępniać znalezionych bugów. Prędzej czy później ktoś go i tak tu udostępni.

 

Gadanie, że bp naprawia bugi bo czytają to tutaj jest bez sensu. Oczywiście na pewno odwiedzają to forum. Ale takie gadanie bierze się stąd, że ktoś udostępnia buga na ruskim forum, bp to widzi i zaczyna prace nad naprawą. Po 2-3 dniach pojawia się on na epvp, a po następnych 2-3 dniach jest tutaj.. I nasi szanowni użytkownicy mają go tydzień po tym jak bp go zobaczył więc to normalne, że zostanie naprawiony nie długo po publikacji tutaj.. Trochę racjonalnego myślenia nie zaszkodzi. Myślisz, że skoro normalny gracz ma dostęp do bugów to bp nigdzie go nie znalazł? Co innego jak ktoś znajdzie buga osobiście i nigdzie go nie udostępni.

to co napisales to sa oczywiste sprawy ... 

bugi nie byly udostepniane na ogolny forum tak bylo jest i bedzie wiec nwm po co sie spinasz 

Opublikowano

o czym ty wgl mozesz mowic jak nie przypominam sobie abys ty kiedykolwiek cos udostepniles badz czyms sie podzieliles takze skoncz temat chlopaku 

 

 

to co napisales to sa oczywiste sprawy ... 

bugi nie byly udostepniane na ogolny forum tak bylo jest i bedzie wiec nwm po co sie spinasz 

Jak to nie.. Przecież kiedyś gdy to forum jeszcze żyło i gra żyła to dużo bugów było tutaj opisanych.. Tylko później ludzie zaczeli myśleć tylko o sobie. I bugów teraz też jest wiele mniej.

Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

Opublikowano

Zastanawiam się czy ktoś był świadomy przed znalezieniem buga z hangarami w LOW. :)

to z hangarami to od ruskich wyszlo :D pewnie ktorys sie napierdzielil mikstura haosu i znalazl blad heh 

ale wiesz z tymi hangadami na niektorych bojkach musza sie zgadzac koordynaty zeby dobrze trybilo 

 

ale i tak mysle ze ten bugwyszedl od bigpointu bo to nie jest tak ze ktos wezmie i wymysli bo na to trzeba byloby zrobic tysiace prob 

Opublikowano

A jeżeli miał ktoś już Buga i nie chce się nim podzielić to po uj mówicie że macie.

Zostawcie to dla sb i się nie udzielajcie.

 

Pozdrawiam

 

Tutaj tylko jeden koles sie chwali ze go zna ale nie powie i to jakis no name mmo.

A tak naprawde to gowno zna tylko chce chyba "zabłysnac"

przyklad z tego tematu:

 

bo gostek lamanym angielskim to napisal i wgl nie wiadomo o co mu chodzi ale ja zrobilem 20 moze wiecej prob i domyslilem sie sam jak to sie robi

 

Bug nie dziala juz od 5 dni ale on juz wie jak go zrobic i jemu dziala:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...