Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim serwerze gra najwięcej osób w chunjo?


ergitreghe

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocnik
Opublikowano

Zazwyczaj najwięcej osób gra na nowych serwerach, więc obecnie będzie to - Tortuga. Ale jesacze sporo osób jest na Negrosie i Samosie ;)

Opublikowano

Proszę Was... Kiedy w końcu skończy się ten mit, że na Tortudze gra dużo osób? Wejdźcie na starsze serwery i sobie porównajcie z Tortugą. Na Tortudze w Chunjo/Shinsoo ani żywej duży. Dwa, trzy shopy na krzyż. W Jinno też nie za wiele ludu.

Pasjonat
Opublikowano

Tak jak w temacie. Jeżeli można to prosiłbym jeszcze o ss'a z m1 w godzinach popołudniowych. Mam sentyment do chunjo. xD

 

 

Tortuga Chunjo 7:45 CH1

 

 

 

740ev0.jpg

 

 

 

Negros CH1 Chunjo 7:50

 

 

k85tx7.jpg

 

 

 

Kto gra około godziny 8? To nie jest maks graczy... co jest dobrze wszystkim wiadomo.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Co powiecie o serwerze Etolin? Jak ma sie on do innych serwerow? Oplaca sie tam grac, czy spada na nim ilosc graczy bo mam zamiar rozpoczac rozgrywke na nim w pazdzierniku :D

518831445005751729602.png

Opublikowano

Kto gra około godziny 8? To nie jest maks graczy... co jest dobrze wszystkim wiadomo.

 

No i co z tego że nie ma maks graczy? Chyba widać porównanie nie? Jak o 8 rano jest więcej sklepów niż na innym serwerze to w dzień będzie tak samo.

 

ref

 

Dostałeś odpowiedź.

Opublikowano

Tak jak w temacie. Jeżeli można to prosiłbym jeszcze o ss'a z m1 w godzinach popołudniowych. Mam sentyment do chunjo. xD

 

Nie otrzymałem. Prosiłbym jeszcze o ss'a.

Opublikowano

Samos i Tortuga

Na Polskim Globalu to gra strasznie mało ludzi ;) Looknijcie sobie na word of metin ile w chunjo gra ludzi : http://scr.hu/2rvo/a1qexa w innych królestwach jest ich o wiele więcej.

 

WOM ma od 2 do 4k graczy w ciągu dnia. Global dużo więcej.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Samos i Tortuga

WOM ma od 2 do 4k graczy w ciągu dnia. Global dużo więcej.

WOM 2 

Jinno : http://scr.hu/2rvo/d650e

Chunjo : http://scr.hu/2rvo/a1qex

Shinsoo : http://scr.hu/2rvo/kfwez

 

Teraz wejdź sobie na Globala i porównaj. 

 

tu mam jednego screena z Golbala : http://screenshu.com/static/uploads/temporary/co/4n/uj/k85tx7.jpg

xD 

Opublikowano

Nie chce jakiś anglojęzycznych privów tylko ssa z polskiego globala gdzie gra sporo ludzi w chunjo i ogółem. Proszę o dużo? Nie mam aktualnie internetu żeby sprawdzić to.

Opublikowano

Nie chce jakiś anglojęzycznych privów tylko ssa z polskiego globala gdzie gra sporo ludzi w chunjo i ogółem. Proszę o dużo? Nie mam aktualnie internetu żeby sprawdzić to.

Pisane było w niejednym poście a WoM jest równie Angielski co Polski.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Pasjonat
Opublikowano

Nie chce jakiś anglojęzycznych privów tylko ssa z polskiego globala gdzie gra sporo ludzi w chunjo i ogółem. Proszę o dużo? Nie mam aktualnie internetu żeby sprawdzić to.

Nie prosisz o dużo, ale po prostu z takimi polskimi globalami jest ciężko. Na womie bez problemu byś się dogadał. Ogółem najwięcej ludzi to Negros/Samos, a i tak btw http://www.mpcforum.pl/topic/1257493-nie-wiesz-gdzie-gra%C4%87-szukasz-serwera-zapytaj-tutaj/page-137

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...