Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Płyta Główna Proszę o Pomoc


dolar193

Rekomendowane odpowiedzi

Nowicjusz
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/1398233-faq-przeczytaj-zanim-napiszesz-temat/

 

Pytasz czy zakup którejś z tych płyt głównych coś zmieni jeśli chodzi o wydajność ?

Nie lajkuj moich postów chyba że naprawdę zasłużyłem!

Kto sobie wykonał lub zamówił biurko stojące ?
Morele nie ma monopolu na podzespoły ani na najniższe ceny - np. X-KOM montuje za darmo (dla leniwych)

Opublikowano

Witam!

 

Proszę o pomoc,ponieważ będę starał się kupić nowy komputer ale nie wiem czy będzie znaczna róznica wydajności do procesora i7- 3770k jeżeli kupię płytę główną http://www.ceneo.pl/15993093#tab=reviews_scrolltą albo tą http://www.ceneo.pl/15983150#tab=reviews_scroll . Proszę o pomoc ponieważ nie wiem czy opłaca mi się kupić droższą.

Pytam o wydajność :) Czy jeżeli kupie tą droższą to mi da o wiele więcej? 

Opublikowano

Na B75 nie podkręcisz procesora, a na Z77 tak. Jeśli podkręcasz bierz procesor z literką K i płytę na Z77+dobre chłodzenie. Jeśli nie - procesor bez litery K+płyta głowna B75+chłodzenie boxowe.

Opublikowano

Do tego procka najlepiej z68/z77 w ostateczności p67. Na reszcie płyt ten cep będzie się marnował. No chyba, że nie kręcisz to b75 starczy.

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...