Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy ten VPS uciągnie 32 osób?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Czy ten VPS uciągnie 32 os. i 1 bota muzycznego ? 

Procesor: 1 vCore
Pamięć RAM: 1GB
vSwap: 512MB
Dysk SSD: 3GB
Transfer: 150GB
Przepustowość łącza: 500 Mbps

2. Jak zrobić tak aby icon znajdowaly sie na kanale "prośba o range" (w opisie)?

3.Jak zrobić tak ze gdy gracz wbije na kanal Kanal pomocy to dostane poke/wiadomosc pw ?

4. Jak stwozyc range (glos i jesli na kanale jest dane 998 Need talk Power to on może gadać ? )

Masz pomysł  na stronę internetową, lecz brak ci doświadczenia? 

Zapraszam do kontaktu.

 

Opublikowano

1. Czy ten VPS uciągnie 32 os. i 1 bota muzycznego ? 

Procesor: 1 vCore
Pamięć RAM: 1GB
vSwap: 512MB
Dysk SSD: 3GB
Transfer: 150GB
Przepustowość łącza: 500 Mbps

2. Jak zrobić tak aby icon znajdowaly sie na kanale "prośba o range" (w opisie)?

3.Jak zrobić tak ze gdy gracz wbije na kanal Kanal pomocy to dostane poke/wiadomosc pw ?

4. Jak stwozyc range (glos i jesli na kanale jest dane 998 Need talk Power to on może gadać ? )

 

1. Nie ma podanej wartości 1vcore obstawiam, że to openvz więc nikt nie powie na 100% czy da radę czy nie da rady.

2. Najprościej zrobić ich ss i wstawić jako obrazek w opis.

3. Wgrać pokebota: http://www.mpcforum.pl/topic/1346365-boty-od-yuriego-baner-pokebot-i-inne/Polecam. 

4. Ustawić tej randze talk power np. 999? lub b_client_set_flag_talker 

Opublikowano

1. Nie ma podanej wartości 1vcore obstawiam, że to openvz więc nikt nie powie na 100% czy da radę czy nie da rady.

2. Najprościej zrobić ich ss i wstawić jako obrazek w opis.

3. Wgrać pokebota: http://www.mpcforum.pl/topic/1346365-boty-od-yuriego-baner-pokebot-i-inne/Polecam. 

4. Ustawić tej randze talk power np. 999? lub b_client_set_flag_talker 

A co do tego 3 to nie rozumiem masz jakis poradnik na yt czy dokladniej opisane ?

Masz pomysł  na stronę internetową, lecz brak ci doświadczenia? 

Zapraszam do kontaktu.

 

Opublikowano

Jest tam bodajże poradnik. Jeśli masz jakieś pytania co do instalacji zapraszam pw.

Opublikowano

1. Wątpię. Mam sporo lepszy serwer i ledwo uciąga na wysokiej jakości

2. Wklej na hosting zdjec i daj img w opisie

3. Własny bot / bot yourimasa (jeżeli źle napisałem nick to najmocniej przepraszam) / JTS3

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...