Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Otworzyć Sklep Na Portalu


Miwako

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w nostale żeby przejść z mapy na inną mape trzeba stanąć na takim świecącym punkcie to jest portal. na napę sklepów też wchodzi się przez taki portal. nie można stawiać sklepów za blizko portalu ani też na portalu ALE niektórzy gracze stawiają tak sklep

 

jak to zrobić?

też chce mieć sklep na portalu;p

Opublikowano

w nostale żeby przejść z mapy na inną mape trzeba stanąć na takim świecącym punkcie to jest portal. na napę sklepów też wchodzi się przez taki portal. nie można stawiać sklepów za blizko portalu ani też na portalu ALE niektórzy gracze stawiają tak sklep

 

jak to zrobić?

też chce mieć sklep na portalu;p

 

Ojejku " chce miec sklep na portalu " <_< A musisz zakladac bezsensowany temat? Bo ja tak samo jak ty (chcesz zrobic sklep na portalu) nie chce zebys robil takie durnowate tematy, kapiszi ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Hmmmm... Można by spróbować otworzyć okienko Sklepu (nie dając OPEN) kliknąć myszką na portal a gdy będzemy na nim expresowo dać OPEN. I powinno być. Tylko, może nas wywalic z sklepem na drugą strone portalu

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Opublikowano

nie tworzysz sklepu dokładnie na portalu , wybierasz miejsce gdzie chcesz postawić sklep na portalu, wchodzisz do niego to przenosi, teraz cofamy sie by nas z powrotem przeniosło i po przeniesieniu delikatnie zmieniamy pozycje i próbujemy otworzyć sklep. nie jest on dokładnie na portalu ale w obrębie klikania na wejście do portalu to i większość osób które chcą wejść i tak kliknie na sklep

 

za używanie sklepu w miejscu niedozwolonym ban, z zaobserwowanych sytuacji wynika że często jest raportowany tak samo jak i stawiania sklepów poza wyznaczonym miejscem , więc nie warto stawiać by załapać bana nawet czasowego jak chcesz pograć

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zapewne widziałeś kilka sklepów na portalu bo uzywales 2 nostale na 1 kompie, czyli 2 konta uzytkownika . To jest taki efekt jak sie przeloguje z konta uzytkownika ^^

Po wyjsciu z mapy juz tego nie bedzie

forumvy.png

Jeśli ktoś nie docenia tego co ma, kiedyś zostanie z niczym.

Opublikowano

@UP

 

To poco ty piszesz? Skoro nie widziałeś to chyba nie masz co powiedzieć na ten temat.

 

@Topic

 

Nie radzę, to jest karalne a dużo nupków raportuje!!

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...