Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Your account is currently untrusted/twoje konto jest obecnie nie zaufane


igorski10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam tak od 2,5 tygodnia i nic sie nie zmienia po prostu jest zamiast kary czasowej na przykład na mecze turniejowe Nie jest napisanie nigdzie na ile po prostu globalna kara czasowa/global colldown tu załącznik jak to wygląda

post-660669-0-70314200-1428440847.jpg

Opublikowano

Dostałeś bana za użycie starego haxa który jeszcze był niepoprawie napisany albo za użycie jakieś funkcji której na mm provider używać zakazał ;-)

hiFG4ZA.png

 

Opublikowano

To      już         na        tym       koncie      nie           pograsz.

hiFG4ZA.png

 

Opublikowano

Mam tak od 2,5 tygodnia i nic sie nie zmienia po prostu jest zamiast kary czasowej na przykład na mecze turniejowe Nie jest napisanie nigdzie na ile po prostu globalna kara czasowa/global colldown tu załącznik jak to wygląda

takie coś dostajesz za np no-spreada gdy juz go nie mozna uzywac, za pewne opcje w antiaimie, za zle napisanego aimbota, i jest kilka innych rzeczy ale jest to ban PERMAMENTNY DAWANY TYLKO OSOBA UZYWAJACYM 3RD PART SOFTWARE.

Opublikowano

takie coś dostajesz za np no-spreada gdy juz go nie mozna uzywac, za pewne opcje w antiaimie, za zle napisanego aimbota, i jest kilka innych rzeczy ale jest to ban PERMAMENTNY DAWANY TYLKO OSOBA UZYWAJACYM 3RD PART SOFTWARE.

Uzywalem triggerbota jedynie od maddoga

Opublikowano

Uzywalem triggerbota jedynie od maddoga

I chyba jeszcze Auto-BunnyHopa. Wnioskuje to po tym, że takie spacje, jak robiłeś wcześniej robią się wtedy, kiedy jest włączony auto-bh.

Opublikowano

I chyba jeszcze Auto-BunnyHopa. Wnioskuje to po tym, że takie spacje, jak robiłeś wcześniej robią się wtedy, kiedy jest włączony auto-bh.

Taak wlasnie sobie bhopowałem na botach :D ale to jest skrypt z .ahk

Opublikowano

Cytując internety

 

" Otrzymanie tej blokady wiąże się z tym, że antycheat serwera Valve w pewnym stopniu wykrył oszustwo, lecz sprawa musi zostać głębiej rozpatrzona.

 

 

 

Możliwe, że na twoim komputerze znajdują się stare cheaty bądź nowy jest nieaktualny."

I6uiDut.jpg

Opublikowano

A co? bo nie rozumiem jedni mowia o starych czitach.. drudzy o overwatchu

 

Jest to ban nałożony w wyniku używania wykrywalnych (źle zakodowanych) funkcji cheata.

 

b_560_95_1.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...