Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Delemos.pl


TM-r3acT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pewny stabilny serwer z reklamą, który nie zostanie olany lub wyłączony po 1-2 ms.

Tylko czekać do startu :P

Opublikowano

Prezka dla ubogich, radzę wam poczekać ze startem i pożądnie się wziąć za serwer bo lepsze na hamachi widziałem.

Prezentacja nie świadczy o tym jaki jest serwer, a poza tym jest bardzo przejrzysta i ładna.

 

Powodzenia z serwerem.

// Przypomina mi czasy BelenuSa ;}

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Prezentacja jest ładna lecz nie powala, nie oszukujmy się.

Nowości zbytnich nie widzę, być może zawitam. 

Co mi szkodzi polecam

:lenny: :lenny: Gracz Metin2 oraz YouTuber dla Fun'u :lenny: :lenny:


Nagrywam Serie / Zapowiedzi / GamePlay'e


Kanał -> KLIKNIJ TUTAJ

Opublikowano

Prezka dla ubogich, radzę wam poczekać ze startem i pożądnie się wziąć za serwer bo lepsze na hamachi widziałem.

 

prezentacja to jak okładka książki, także nigdy nie oceniaj serwera po prezentacji

 

@Thorin

Belenus to nie był easy? :P

Opublikowano

prezentacja to jak okładka książki, także nigdy nie oceniaj serwera po prezentacji

 

@Thorin

Belenus to nie był easy? :P

A no był :P Ale tak mi przypomina jego :P

Mam nadzieję, że fajny klimat wyjdzie na serwerze, bo pamiętam dobrze grę na właśnie tego typu serwerach.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

prezentacja to jak okładka książki, także nigdy nie oceniaj serwera po prezentacji

 

@Thorin

Belenus to nie był easy? :P

 

Po prezentacji można wywnioskować wkład jaki w nią włożyli, a tu jest bardzo mały moim zdaniem. 

Nowości też nie widze.

Opublikowano

Powodzenia R3act

spoko typek z Ciebie mam nadzieje ze wypali serwer

@554461402688252517908.png WeeZy`

 dzięki ;)

 

1h na ssy weryfikacyjne.

dodane

 

A no był :P Ale tak mi przypomina jego :P

Mam nadzieję, że fajny klimat wyjdzie na serwerze, bo pamiętam dobrze grę na właśnie tego typu serwerach.

@Thorin

jak to wyjdzie się okaże, jak to się mówi, klimat w większości procentach tworzą gracze :D

 

co do serwera to jest on odzwierciedleniem kilku serwerów zagranicznych :P

Opublikowano

Co to za zielona skaza na tych skrinach?

 

musisz pytać @Kurlz ponieważ on jest autorem grafik  xD

 

From Ej, w 07 Kwi 2015 - 20:25, powiedział:
Naprawdę? Sety można spotkać na all serwerach teraz. Nie widzę petów ani wierzchowców ( mam nadzieje że dodacie ). Max 99 lvl jak na medium to jest zdecydowanie za mały. Nic zupełnie nic co by mogło zachęcić. Ale życzę powodzenia. Jak chcecie taki serwer to na hamachi stawiaj ;p 

nie znasz moich możliwości, cierpliwości w wolnym czasie uzupełnie prezentację

Opublikowano

Naprawdę? Sety można spotkać na all serwerach teraz. Nie widzę petów ani wierzchowców ( mam nadzieje że dodacie ). Max 99 lvl jak na medium to jest zdecydowanie za mały. Nic zupełnie nic co by mogło zachęcić. Ale życzę powodzenia. Jak chcecie taki serwer to na hamachi stawiaj ;p

Opublikowano

Polecam, serwer oczywiście będzie jednym z lepszych :v

Olbrzymi Żółw jest znerfiony? Że nie ma absu na wszystko oprócz 2-ręki?

 

@>WhyNot<

 

tak

Opublikowano

Podoba mi się te rozwiązanie z KU.

Zawitam na pewno/

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Opublikowano

Ulepszacze są potrzebne od którego +?

 

@hubi414

 

standard, ale masz coś takiego jak Kupony na Ulepszacz lub dropisz albo odkupujesz od graczy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...