Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Delemos.pl


TM-r3acT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak jest biolog na 50 poziom to to ma być +5% statystyk, czy +5? Do tego nagrodą jest bransoleta+8 na 41 poziom, jakaś nowa, czy błąd? :p

Na serwerze będą fryzury? Bo jest tylko "Kostiumy".

Kupony SM będą nieco droższe niż dają tych SM? Np. kupon 50SM będzie kosztował 55SM?

tenor.gif

 

Opublikowano

Jak jest biolog na 50 poziom to to ma być +5% statystyk, czy +5? Do tego nagrodą jest bransoleta+8 na 41 poziom, jakaś nowa, czy błąd? :P

Na serwerze będą fryzury? Bo jest tylko "Kostiumy".

Kupony SM będą nieco droższe niż dają tych SM? Np. kupon 50SM będzie kosztował 55SM?

 

co do biologa i bransolety poprawione, kostiumy to stwierdzenie ogólne, czyli będą fryzury, co do sm to ile będzie wart kupon, tyle będzie kosztował sm

Opublikowano

Będzie dodany drop SM do jakiś mniejszych bossów ?

Czy ogarne sam gre bez buffa daggerem ? ; p 

1. nie

2. zależy od Ciebie

Opublikowano

­Może zmienicie te epickie bronie na jakieś nowe? Są one prawie na każdym serwerze, a tak to będzie jakieś odświeżenie ;p

 

ciężko będzie znaleźć coś fajnego

Opublikowano

­Hwangi usunęliście? ;o

Są szkatułki serwerowe?

Ile slotów będzie na PD etc? Standardowo, czy może dodaliście jeszcze jakieś? Bo zwykle brakowało miejsca, PD, jakieś PPK i nic więcej nie założysz ;p

Pieczęć wierzchowca wchodzi w slot?

Są nieskończone poty/pelerynki?

tenor.gif

 

Opublikowano

­Hwangi usunęliście? ;o

Są szkatułki serwerowe?

Ile slotów będzie na PD etc? Standardowo, czy może dodaliście jeszcze jakieś? Bo zwykle brakowało miejsca, PD, jakieś PPK i nic więcej nie założysz ;p

Pieczęć wierzchowca wchodzi w slot?

Są nieskończone poty/pelerynki?

 

1. tak

2. nie

3. myślę nad dodaniem specjalnego slotu pod wierzchowce jak na metin2.pl, ale to zalezy od pomyslodawcy serwera

4. zakłada się jak na metin2.pl

5. standard, że tylko za kulki jeszcze dostajesz pelerynki + poty, dlatego myślę że pelerynek starczy, w sumie u npc są też do kupienia.

Opublikowano

Kiedy będzie można kupić SM/przeglądać IS?

Pety będą na zawsze?

Pety będzie się expić?

Będą klasowe pety?

Razem z większymi update'ami będziecie wprowadzać większy lvl?

tenor.gif

 

Opublikowano

Kiedy będzie można kupić SM/przeglądać IS?

Pety będą na zawsze?

Pety będzie się expić?

Będą klasowe pety?

Razem z większymi update'ami będziecie wprowadzać większy lvl?

 

1. nie wiemy jeszcze

2. czasowe

3. nie

4. nie

5. zobaczymy

 

Skąd błogosławienstwa takie jak obrona i atak boga smoków ? 

 

jeszcze nie ustalaliśmy tego

Opublikowano

1. nie wiemy jeszcze

2. czasowe

3. nie

4. nie

5. zobaczymy

 

 

 

jeszcze nie ustalaliśmy tego

Moglibyście je dodać do dropu z metków, skoro nie ma szkat serwerowych. I do mini bossów w M1 i M2, bo na starcie o metki będzie pewnie trudno.

% na drop truty modyfikowany?

Bedzie prywatne DT?

Skille healera są wzmocnione? Bo takie zwiększenie ataku zwykle było bezużyteczne.

tenor.gif

 

Pasjonat
Opublikowano

No chyba zagram z ziomeczkami, tylko mam kilka pytań:

 

1. Będzie beta?

2. Ceny w is będą w miarę tanie?

3. Na ile bedą pety?

4. Czy is bedzie do zdobycia w grze?

5. Czy is będzie dawał jakiegoś super kopa?

6. Będzie jakaś większa reklama? Czy tylko u Siembida?

7. Szkatułki ucznia tylko do 50lvl?

 

Kilka propozycji co do serwera:

 

Zamiast czegoś takiego, że truta tylko z szkaty ripa to dodajcie wymianę szkat na zasadzie np.:

 

Bojowy +6 i 20 szkat ripera = truta

Parta+6 i 20 szkat ripera = żal

Smocze+6 i 20 szkat ripera = chakry

itd.

 

 

Jeśli chodzi o rosy to fajnym patentem jest wymiana kd+0/1/2/3/4 u Beak-Go, gdyż te kd zwykle są zbędne a można dodać coś takiego, że kd +0/1 = 1pkt, +2 = 2pkt, +3 = 3pk, +4 = 4pkt i za np. 5 pkt byśmy dostawali losową rosę na 10 minut (żeby syfu nie robić z tymi z mniejszym czasem) z losowymi wartościami. Bardzo fajna sprawa.

 

Atak, obrona i życie boga smoków można dodać do dropu z bossów, mini bossów ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...