Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WoT] Cyber Tank (BOT) + Film


LoadUp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musisz włączyć wota w trybie okienkowym (odznacz pełny ekran) 

 

Już działa. musiałem popostu włączyć najpierw bota, a dopiero później Client. ;) Istnieje jakaś darmowa wersja na więcej niż 20 bitew ?

73383320936140824091.jpg

Opublikowano

Już działa. musiałem popostu włączyć najpierw bota, a dopiero później Client. ;) Istnieje jakaś darmowa wersja na więcej niż 20 bitew ?

Nie. Nikomu się nie chce crackować tego bota, ale jak miałbym licencję i troche wolnego czasu (~2 dni) to bym mógł to zrobić chyba :) 

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam wszystkich. Powstała Polska odsłona Cyber Tank ! Różnice pomiędzy Polskim a Rosyjskim klientem ? Żadne. Jedyne to dodatkowe zabezpieczenia dla serwera. Klient pobrany z Cyber-Tank.pl jest zalecany dla graczy z regionów EU oraz NA ze względu na dodatkowe zabezpieczenia, natomiast Cyber-Tank.ru, dla RU. Aktualizację dla CT zostają opublikowane w tym samym czasie.

W razie dodatkowych pytań proszę pisać na [email protected].

Zapraszamy przy okazji na nasze forum które zostało niedawno założone. Znajdziecie tam odpowiedzi na różnego typu pytania związane z programem + już niedługo gotowe konfiguracje dla popularnych czołgów.

No ale oczywiście płatności pierwsze...
Cyber-Tank.pl oferuje płatności SMS oraz PayPal. Pakiety również są odmienne.

Pozdrawiam i życzę udanego farmienia dzięki Cyber Tank !
Admin CT, Suvero

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Testowałem bota, przez około tygodnia (jakieś 13-15h dziennie). Bot niby działa, a niby nie statystyki spadły i to sporo, ale co do expa to nie ma co narzekać, bo musiałbym przynajmniej połowę tego czasu co bot expić, żeby uzyskać taki efekt. Osobiście mam 2 konta, jedno główne 2 4fun. I na koncie 4fun zamierzam dalej go używać.

706_sygnatura.jpg

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [WoT] Cyber Tank (BOT) + Film

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...