Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuję grafikę pod twój serwer metin2.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam.

Nazywam się Damian, mam 16 lat i oferuję usługi graficzne. Grafiką zajmuje się od 3 lat. Korzystam z programów takich jak photoshop cs6, photoshop elements 12, adobe brigade cs5, adobe ilustrator cs5. Traktuje to bardziej jako hobby, które zamierzam rozwijać do końca mojego życia. :)

 

Oferuję:

-Okienka questów,

-Grafike do stron,

-Grafike do preznetacji,

-Grafike do clienta gry,

-Ikony do gry,

-Interface gry,

-Zmiana wyglądu tekstur .dds (np. zwierzaka)

-Loga, sygnatury, awatary, tła do kanału, miniaturki itp...

 

 

Kilka moich prac-

 

o86ps2.png

 

ay5cls.png

qxs4uh.png

inyc1e.png

n33k9d.png

 

a0f6zc.png

2rc0hhu.png

343jebb.png

rrqkuo.png

 

16m6jkg.png

2cmwzup.png

14l24ow.png

 

 


fydaxe.png

 


24344r5.png

 

 

veqglj.pngztw3md.png

30w6peo.png

 

 

 

72396134061990735591.jpg

 

Kontakt gg- 48218003

2zrnmns.png


Serwer, który zatrzęsie całym mpcforum jest w trakcie tworzenia.


 

Opublikowano

Polecam, najlepszy grafik na tym forum :D

nie prawda ;<

 

pokaż więcej prac belek button fajny reszta taka sobie poco nawalać tyle light textur albo brushy 

Opublikowano

nie prawda ;<

 

pokaż więcej prac belek button fajny reszta taka sobie poco nawalać tyle light textur albo brushy 

Na 100% lepszy jest od Ciebie, tego jestem pewny :D

Robi tanio i fajnie tylko trzeba z niego ciągnąć, bo tak to jest leń(jak Sensual) :D

Opublikowano

Na 100% lepszy jest od Ciebie, tego jestem pewny :D

Robi tanio i fajnie tylko trzeba z niego ciągnąć, bo tak to jest leń(jak Sensual) :D

Wątpię bo to co tu zaprezentował niczym mnie nie ujęło shaguś ja też mogę zawołać parę osób którym robię/robiłem grafikę żeby napisali że ja jestem lepszy ja na klientów nie narzekam i tego się trzymajmy :) powodzenia

 

@topic

pokaż więcej prac aka belek najlepiej 

Opublikowano

Nie najgorzej to wygląda, ale przydałoby się wrzucić jakąś grafikę przykładowej strony.

"Proste, że czuję różnice do reszty i pewnie dlatego ich drażni mój śmiech."

Opublikowano

Nie najgorzej to wygląda, ale przydałoby się wrzucić jakąś grafikę przykładowej strony.

 

Jest pokazany panel do strony metina. 

2zrnmns.png


Serwer, który zatrzęsie całym mpcforum jest w trakcie tworzenia.


 

Opublikowano

Większość bardzo mi się podoba aczkolwiek nad niektórymi rzeczami musisz jeszcze popracować.

Nie korzystałem z usług autora aczkolwiek myślę, że śmiało mogę polecić. :)

Opublikowano

Troszkę kwestie techniczne kuleją oraz dobór kolorystyki. Mimo to prace nie wyglądają najgorzej, jak jeszcze trochę popracujesz coś z tego może być. Polece na zachęte bo widać, że nie robisz wszystkiego na jedno kopyto. :)

igNMhIy.png


 

Opublikowano

Sygnatury nie podobają mi się za bardzo, ale to zależy od gustu. Co do reszty bardzo fajnie wykonane. Oczywiście polecam.

Opublikowano

Moje Zireseth też tu jest :D Polecam. Bardzo dobrze i szybko wykonane.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Good

 

h

lipa

Rozumiem że w nicku podałeś rok w którym się urodziłeś? ;p spokojnie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Dziękuje wszystkim za komentarze. Przygotowuję stronę na której będziecie mogli znaleźć więcej prac nie tylko związanych z metinem. 

2zrnmns.png


Serwer, który zatrzęsie całym mpcforum jest w trakcie tworzenia.


 

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...