Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Serwer się laguje mimo braku błędów.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 procesor i7 to gówno w porównaniu z tym co oni powinni mieć ( ZA PRZEPROSZENIEM ) ponieważ na rynku są procesory 10 rdzeniowe po 3 ghz bodajże amd nie licząc tego że są płyty główne na 2 takie procesory ( SERWEROWE ) i z ponad 20 wejściami na ram + obsługa do 128 / 256 GB ramu !!!

 

Froztie ma racje bo w bukkit oraz spigot dla 20 graczy jest 10% cpu a dla 40 graczy już 16% cpu a dla 100 graczy to już  37% cpu

Opublikowano

50 pluginow XDDDDDDDDD

MPC chórem "wina ramu!!!!" czyli standard na tym forum

 

@topic

ogarnicz liste pluginow, a nie sie dziwisz, ze lagi masz + zrob timingi

Opublikowano

Podaj cała specyfikacje maszyny, wraz z dyskiem i procesorem, a co z tego, że masz 32gb ramu jak może być wolny jak cholera ? Tutaj to jest bez sensu, jednak powiem tak, masz tyle nawalonych pluginów,że nie dziwie się,że to Tobie laguje. Nie robi się nigdy tak. To jest błąd. Sprawdź wykorzystanie łącza i podzespołów na maszynie. Zrób także timingi, aby sprawdzić który plugin najbardziej obciąża serwer.

CAMDNAx.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...