Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy da się włączyć 2 clienty?


Skiloffy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, chce spytac czy da sie zrobic co kolwiek aby wlaczyc dwa clienty? Przykladowo na jednym koncie mam sklep, a na drugim expie?

 

Wiem, ze jest jakis program albo cos.. Szukam co kolwiek aby dzialalo.

Opublikowano
1.Uruchom pierwsze okno w trybie "widdenscreen".

 

Po włączeniu się logujemy.

 

2.Uruchom drugie okno w trybie widdenscreen.

 

Działa?

 


Opublikowano

 

1.Uruchom pierwsze okno w trybie "widdenscreen".
 
Po włączeniu się logujemy.
 
2.Uruchom drugie okno w trybie widdenscreen.
 
Działa?
 

 

Nie...

Nie ma żadnego sposobu żeby odpalic 2 clienty i nie bedzie.

Nawet nie ma takiego programu, jak w innych, że multilauncher itp.

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story | Dziennikarz w MPC News 554461402688252517908.png

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem | Senchi

Opublikowano

Nie...

Nie ma żadnego sposobu żeby odpalic 2 clienty i nie bedzie.

Nawet nie ma takiego programu, jak w innych, że multilauncher itp.

 Mylsz sie, jest jedno rozwiazanie aby wlaczyc dwa clienty, tylko, ze to 30minut pracy, po angielsku wszytko, nawet pisal, ze jednym sobie buffuje, a na drugim expi :)

Opublikowano

 Mylsz sie, jest jedno rozwiazanie aby wlaczyc dwa clienty, tylko, ze to 30minut pracy, po angielsku wszytko, nawet pisal, ze jednym sobie buffuje, a na drugim expi :)

To cię robił w konia.

Nie można odpalić 2 clientów na raz i koniec kropka.

A jeżeli tak to dawaj walnij o tym poradnik :>

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story | Dziennikarz w MPC News 554461402688252517908.png

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem | Senchi

Opublikowano

Można to zrobić, nie znacie sie to nie piszcie innym że nie można :) Potrzebujesz Virtual Box, instalujesz tam system (najlepiej xp), kopiujesz 4story na wirtualną maszyne i odpalasz.

Opublikowano

Można to zrobić, nie znacie sie to nie piszcie innym że nie można :) Potrzebujesz Virtual Box, instalujesz tam system (najlepiej xp), kopiujesz 4story na wirtualną maszyne i odpalasz.

A można to zrobić na Windows 7?

 

Najlepiej byloby gdybys mi napisal wszytko krok po korku :)

 

Troche zabawy bedzie, ale +10 otrzymasz, za prace.

@Hopasek

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngSkiloffy Można zrobić to na win7 (i możesz nawet na Virtual Box zainstalować windows7 tylko pobiera on więcej zasobów czyli musisz na maszynie dać wiecej ramu )

Co do opisania - na youtube masz pełno poradników jak zainstalować virtual box i postawić na nim system.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngSkiloffy Można zrobić to na win7 (i możesz nawet na Virtual Box zainstalować windows7 tylko pobiera on więcej zasobów czyli musisz na maszynie dać wiecej ramu )

Co do opisania - na youtube masz pełno poradników jak zainstalować virtual box i postawić na nim system.

Dziekuje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...