Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

G2A


Misiek029

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Co sądzicie o kupowaniu kluczy ze stronki G2A? Czytałem różne opinie, jedni zachwalają, jedni narzekają, że producenci usuwają klucze. Kupowaliście tam jakieś gry? Możecie powiedzieć czy się opłaca? Stronka nie powiem bardzo kusząca.

 

Jeszcze zastanawia mnie jedno, czy nie będzie problemu jak kupie od ruskiego key'a? Kolega coś mi mówił, że mogą być problemy z vps'em (cokolwiek to jest).

 

Wgl. można tam płacić za pomocą paysafecard?

Opublikowano

­Kupiłem miesiąc temu klucz do GTA V na steama. Kilka dni temu został on usunięty z mojej biblioteki z powodu problemu z przetwarzaniem płatności. Teraz walczę o zwrot pieniędzy, jednak nie jest to proste... Nie polecam sklepu. 

Opublikowano

A jak kupie keya od ruskiego to będę mógł normalnie go używać w Polsce czy coś?

Nie, nie aktywujesz go na terytorium UE, chyba że użyjesz serwera pośredniczącego mając nadzieję, że Ci konta nie zbanują.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...