Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Paczka serwerowa 1.7.x by MinecraftKondziu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paczka jest w miarę dobra jedno co mnie martwi to wygląd czatu. Jednakże dla początkujących serwerów może to być dobry start z tą paczką :)

Tak jak pisałem wyżej w następnej aktualizacji się to zmieni :)

 

REF

531001454960877632167.png

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jezu, czat razi po oczach, żadnych urozmaiceń prócz bazarów.

Spoilery nie działają i cała prezentacja ci się zepsuła.

4/10

Skoro cię rezi to zaproponuj jak wyglądało by lepiej. Tak samo z "urozmaiceniem" podaj jakieś ciekawe pluginy ja zobaczę dostosuje się i wgram

 

Rzeczywiści  coś się zepsuło ze spoilerami. Tak to jest jak administracja edytuje temat po nie wiadomego huja.

531001454960877632167.png

Opublikowano

<<< REKLAMA ;(

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<<<< REKLAMA ;(

 

Paczka serwerowa 1.7.x

by

MinecraftKondziu

 

Witam z tej strony Kondziu, zrobiłem dla was paczkę serwerową całkowicie zrobioną przeze mnie.

Skonfigurowana i jak na razie nie mająca bugów.

 

Zapraszam do pobieraniaarrow-10x10.png :D

 

PS. Paczka jak i temat będzie dopracowywany :)

 

PLUGINY:

 

# PluginDo czego jest # Język # Co zmieniłem #

 

                          AuthMe

 Rejestacja/Logowanie - Spolszczony

 Spolszczyłem

 

                          AutoMessage

 Automatyczne wiadomości - Spolszczony

 Dodałem wiadomości 

 

                          AutoSaveWorld

 Automatyczny zapis świata - Spolszczony

 Spolszczyłem 

 

                          Bazzars  

 Bazary do handlowania przedmiotami pomiędzy graczami - Polski

 Nic 

 

                          CharsApi

 Własne napisy na serwerze - Polsko/Angielski

 Zmieniłem na język polski 

 

                          Essentials

 Komendy i inne - Spolszczony

 spolszczyłem, Kity: 

                    Vip: co 5 dni, Żelazne eq.

                    Start: co 5 dni Kamienne itemy, zbroja ze skóry, 15 jabłek, 32 pochodnie, 2 skrzynki.

                    Enderchest: co 2 dni, 1 enderchest.

                    Trzcina: co 5 dni, 1 trzcina 

 

                          FunnyGuilds

 Gildie - Polski

 Itemy na założenie gildii: 

                            Gracz (64 diamenty, 64 emeraldy, 64 tnt, 32 biblioteczki),

                            VIP (32 diamenty, 32 emeraldy, 32 tnt, 16 biblioteczki),

Koszt teleportacji do gildi usunięto, dołączenie do gildi zwiększono do 5 diamentów,powiększenie gildii powiększono do 16 poziomów, wielkość regionu gildii zmniejszono do 20,

dodano komende blokowaną na gildii /home, centrum gildii wyznacza gracz zakładający ją. 

 

                          GamesOrganizer

 Plugin do eventów - Polski

 Nic 

 

                          HolographicDisplays

 Hologramy na serwerze - Angielski

 Nic 

 

                          karolekDrop 

 Drop -  Polski

 Rudy takie jak: (Diament, złoto, żelazo, emerald, węgiel nie wypadają),

Drop ze stone: (Diament: 2% (+10XP),

                          Złoto: 3% (+6XP) ,

                          Żelazo: 5% (+4XP),

                          Emerald: 2% (+10XP),

                          Węgiel: 7% (+2XP) 

 

                          KondziuChat

 Zarządzanie czatem i inne - Polski

 Nic 

 

                          MyCommand

 Władne komendy - Angielski

 Dodałem 2 komendy: /pomoc, /vip

 

                          NoCheatPlus

 AntyCheat - Angielski

 Nic 

 

                          PermissionsEX

 Uprawnienia - Angielski

 Ustawiłem według mnie jak powinno być :P 

 

                          RedLine

 Rysuje czerwoną linię (z możliwością założenia cuboida) - Polski

 Nic 

 

                          Vault

 Waluta na serwerze - Angielski

 Nic 

 

                          WorldBorder

 Ustawienie granicy mapy - Angielski

 Nic 

 

                          WorldEdit

 Edycja świata - Angielski

 Nic 

 

                          WorldGuard

 Cuboidy - Angielski

 Nic 

 

 

 

RANGI:

(Permisje zrobiłem tak jak według mnie powinno być)

 

s3c6h0uujk7m.png

 

Inne zdjęcia:

 

0vhuqdklffur.png

 

8zj8df4wzbok.png  ciulzrxwr7rv.png

 

9zqc32mv3q77.png    31shpde04pa5.png

 

5wntl99l82qf.png

 

ChangeLog

 

0.1 - Zrobienie paczki i udostępnienie jej.

0.2 - Usunąłem pluginy: OtherDrops, RandomTP (bugował się). Dodałem pluginy: MyCommand, karolekDrop. Teleportacja co 5 sekund, zmiana wersji silnika na 1.7.10, zmieniony troszkę wygląd formatu pisania

0.2.1 - Dodałem plugin Bazzars. Usunąłem niepotrzebne pliki które zajmowały miejsce

0.2.2 - Zmiany configu FunnyGuilds:

powiększenie gildii powiększono do 16 poziomów, wielkość regionu gildii zmniejszono do 20, dodano komende blokowaną na gildii /home, Centrum gildii wyznacza gracz zakładający ją. 

0.2.3 - Naprawiona literówka w dropie, dodano do dropu czerwony proszek, (chciałem też dodać Lapis lecz plugin nie mógł go odczytać),

do komendy /vip dodano informacje o większym dropie

 

 

 

Download / Pobierz

http://www.mediafire.com/download/8y895keiv6cyq54/Paczka+serwerowa+1.7.x+by+MinecraftKondziu.rar

Skan

https://www.virustotal.com/pl/file/435ef3b415db13b51395a8f294acc09834802a81f04ce4ff758815b30617427a/analysis/1428174872/

 

 

 

Jeśli znalazłeś jakiś błąd/bug

lub chcesz bym coś dodał/usuną 

pisz!

 

 

 

Mam pytanie czy mogę edytować tą paczkę ? Dodawać i usuwać pluginy ?

Opublikowano

Mam pytanie czy mogę edytować tą paczkę ? Dodawać i usuwać pluginy ?

tak, lecz na własny użytek.

 

Z tym dodawaniem pluginów to musisz troszkę uważać ponieważ jest to silnik spigot 1.7.10 i niektóre pluginy mogą ci wywalić lub nie zadziałać :P

Ja tak miałem z dwoma 

531001454960877632167.png

Opublikowano

Jak dodac range svip do dropu i ogolnie do serwera ?

svip nie wiem czy się da dodać, ale chyba nie.

A żeby do serwera dać range svip to:

Wejdź w: plugins > PermissionsEx > permissions.yml

i tam zrób nową range według wzoru tamtego lub tego:

  svip:
    permissions:
    - tu.dajesz.jakies.permisje
    - itd
    inheritance:
    - Vip
    options:
      build: true
      default: false
      prefix: '&9[S&6VIP]&7 '

531001454960877632167.png

Opublikowano

@kondziu98 Kiedy następny update? I co planujesz w nim dodać? Może ChairStairs? ^_^­

Aktualnie nie mam za dużo czasu, cały czas coś robię. Ale troszkę się bawiłem paczką i kilka błędów naprawiłem których już nie pamiętam xD

ChairStairs? hmmm.. pamiętam ten plugin jak miałem go na swoim serwerze, lecz nie wiem za bardzo czy jest sens wrzucania go do tej paczki. Może jak by był jakiś bardzoej ciekawy plugin to tak. Zastanowię się, ale dzięki za propozycję :)

531001454960877632167.png

Opublikowano

Odświeżam.
Zmieniałem w paczce:

- Kolor niku oraz pisania VIPa, Moda, Admina, Właściciela

- Zmiana kolorystyki w automessage dla Vipa

PS. Update nie ma ponieważ nie widzę sensu przy tak małych zmianach.
Więc nawiązując z tym proszę o podawanie propozycji tylko sensownych a nie w stylu "Zmień Tabliste" i wszystko wiadomo o co chodzi, pisać że w tabliście można zmienić to, to tamto, albo usunąć czy dodać. Bo ja nie wiem co wy chcecie w tej paczce żeby była ok :P

Czekam też na podanie jakiś fajnych pluginów i podkreślam nie podawać mi sryptów 

531001454960877632167.png

Opublikowano

Paczka serwerowa ogólnie ciekawa. Dodałbym plugin:
- Blood (krew z mobków)

Dodatkowo proponowałbym dodać tytuły za zabicie graczy. Przykładowo 30 fragów - tytuł na chacie "Pogromca" ;)
­

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||­

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Opublikowano

Paczka jest bardzo możliwa, pozostaje tylko polecieć. 

Opublikowano

Paczka serwerowa ogólnie ciekawa. Dodałbym plugin:

- Blood (krew z mobków)

 

Dodatkowo proponowałbym dodać tytuły za zabicie graczy. Przykładowo 30 fragów - tytuł na chacie "Pogromca" ;)

­

Dość ciekawa propozycja z tą krwią, Możliwe że dodam.

co do zabójstw to tak bardziej na PvP

Paczka prosta. Brakuje mi kilku pluginów np różdżka na spawn

Można wpisać po prostu /spawn.

Różdżka powinna być raczej do paczek hardcore

531001454960877632167.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...