Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ban w przypadku kradzieży konta?


WasiakPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zarejestrowałem konto na adresie IP z Wrocławia. Tam grałem kilka dni czysto, wyjechałem do innego miasta i na innym adresie IP użyłem bota i dostałem bana. Teraz moje pytanie do Was. Jeżeli napiszę na forum, że konto zostało mi skradzione i dowodem na to jest inne IP to dostanę unbana ?

Opublikowano

Spotkaliście się mniej więcej kiedyś z takim przypadkiem? Kurczę strasznie mi zależy aby mnie odbanowali możecie poradzić mnie więcej co im tam napisać ?

Opublikowano

Napiszę tylko tak administrację Pl-a tych noobów nadętych nie będzie obchodzić baranów czy czitowałeś na tym ip czy nie bo chodzi o konto ban będzie i zostanie no chyba że natrafisz jak up na łosia administracji,który uzna twą historię.... 

Ps. Przepraszam administracje oraz moderatorów jak i kid,mam problem do gmów na plu i niestety tak zostanie,a odpowiedź udzielona.


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Takie historyjki na nich raczej nie podziałają prawdopodobnie odpiszą ci konto to ich własność i jeśli wykryją na którymś wspomagacze to ciężko o unbana, chociaż raz dostałem unbana mimo że czitowałem to napisali że ban przez pomyłkę był i odbanowali :D

Opublikowano

Napisz im, tylko nie rozpisz się żę to i tamto bo cię zbanują za mk

warto spróbować możę przełamiesz go,w dodatku

po co mieli by tracić stałego gracza (chyba)

oni na tym zarobią a ty se miło pograsz.

50>100>150>200>250>300>350>400>450>500

Pasjonat
Opublikowano

Napisz im, tylko nie rozpisz się żę to i tamto bo cię zbanują za mk

warto spróbować możę przełamiesz go,w dodatku

po co mieli by tracić stałego gracza (chyba)

oni na tym zarobią a ty se miło pograsz.

Nie wprowadzaj w błąd, ich nie obchodzi. :P ban i koniec historii

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...