Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zoom z AWP po oddaniu strzału


Tekson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wyłączyć automatyczny zoom, który sam się włącza po oddaniu strzału? Kiedyś miałem wpisaną na to komendę, ale niestety miałem formata i wszystko poszło się chrzanić.

Opublikowano

Nie istnieje żadna komenda na to, po strzale zrób szybko 2x q, cała filozofia.

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Dobra, chyba jednak nie miałem takiej komendy, tylko byłem przyzwyczajony do szybkiego klikania "qq" że nawet tego nie zauważyłem.

 

A jaka jest komenda, żeby podczas strzelania broń tak nie "drżała"? Tzn żeby np podczas strzelania z pistoletu nie skakał mi tak bardzo do góry, tylko był bardziej statyczny. Kiedyś miałem to ustawione teraz nie wiem :/

Opublikowano
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=365126929

Pobierz tą mapke z warsztatu Steam.

Mapa ta powstała specjalnie do ustawienia pozycji broni etc.

 

 

Hm? Po co mu to, skoro za to odpowiedzialne są tylko dwie komendy o.O

 

 

Dodaj do swojego configu te komendy:

 

cl_bobamt_lat 0.1 - poruszanie się broni na lewo i prawo

cl_bobamt_vert 0.1 - poruszanie siębroni do góry i w dół

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Hm? Po co mu to, skoro za to odpowiedzialne są tylko dwie komendy o.O

 

 

Dodaj do swojego configu te komendy:

 

cl_bobamt_lat 0.1 - poruszanie się broni na lewo i prawo

cl_bobamt_vert 0.1 - poruszanie siębroni do góry i w dół

Przy okazji dostosowałby pod siebie odpowiadającą mu pozycje broni.

Opublikowano

Ok, dzięki wszystkim za pomoc, problem rozwiązany chociaż dalej tej animacji strzelania z pistoletu nie mogę zliwelować. Nie wiem jak ja to przed formatem zrobiłem :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...