Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Składanie kompa part 2.


heart92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, mam problem. Składam sobie stacjonarkę i potrzebuje płytę główną. PC nie ma być super ekstra, ale żeby takie BF 3 BF4 Fifa 15 GTA itd sobie chodziły płynnie. Na płytę chce wydać 150zł może być używka. Ktoś doradzi? wiem że to nie duzo ale moze cos uda sie wyciągnac? :)

JestemPolakiem!

Jak widać, bawię się na całego. Bo jak bawić, ..to na całego".

,,Bunkrów nie ma, ale jest zaje*biście" (-,-)

,,Co ty ku*wa wiesz o zabijaniu?!"

Opublikowano

składam PC :) nie mam jeszcze procka. Licze na to, że coś mi polecisz w miare w przystępnej cenie :D

JestemPolakiem!

Jak widać, bawię się na całego. Bo jak bawić, ..to na całego".

,,Bunkrów nie ma, ale jest zaje*biście" (-,-)

,,Co ty ku*wa wiesz o zabijaniu?!"

Opublikowano

określiłem w temacie, jak nie potrafisz czytać ze zrozumienie to trudno

JestemPolakiem!

Jak widać, bawię się na całego. Bo jak bawić, ..to na całego".

,,Bunkrów nie ma, ale jest zaje*biście" (-,-)

,,Co ty ku*wa wiesz o zabijaniu?!"

Opublikowano

Chcesz płytę, nie podam Ci płyty jeśli ty nie powiesz na jaką podstawkę chcesz. Nie określiłeś się. Chcesz, to ci znajde mobo na 775 w tej cenie lub 462

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...