Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z nowym PC


kisiel710

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłem tego pc http://allegro.pl/fujitsu-p5625-2x2-3ghz-6gb-8gb-ram-80gb-dvd-gwar-i5196912430.html

i podczas włączania resetuje się czyli

1. podłączam go pod prąd

2. on się sam włącza

3. op 3 sek sie wyłącza i próbuje sie sam włączyc i tak o to mamy perpetium mobile

coś poradzicie?

 


dodam tylko to że niema na nim windowsa i jest czarny ekran tak jakby był komputer wyłączony :))

Opublikowano

Zgłoś towar niezgodny z umową i żądaj zwrot pieniędzy również za przesyłkę.

Tak jak up jest to prawdopodobnie problem z zasilaczem, a więc występował on od razu.

Opublikowano

sprzedawca mówi że jak coś żebym oddał go do jakiegos informatyka albo sam poszperał a nie chce mi sie czekac kolejnny 1tydz na komputer dodam że komputer jest polisingowy i zasilacz jest orgynalny od fuijtsu


dodam jescze że słychać puknięcie w zasilaczu i dopiero sięrestartuje

tak jakby nwm coś wybijało i zie załączało


dodam jescze że słychać puknięcie w zasilaczu i dopiero sięrestartuje

tak jakby nwm coś wybijało i zie załączało

Opublikowano

Masz gwarancje? Jeśli tak, to po prostu wysyłaj tam gdzie trzeba a nie oddajesz jakiemuś informatykowi który zażąda od ciebie pieniędzy za naprawę.

­

Opublikowano

To wypinasz po kolei każdy podzespół tak długo, aż PC nie zastartuje.

Wypinasz DVD, potem kartę graficzną, 1 kość RAMu, 2 kość i jak na samym procku z płytą nie będzie startował, to wtedy wyciągnij procesor i sprawdź, czy nie są wygięte piny w sockecie.

436951440626370320491.png

Opublikowano

jest to socket am2 już robie zdj

 dzieje się to po włożeniu procesora czmu to niewiem


podłąćzyłem procek bez radiatora i nawet sie nie nagrzewa tylko odrazy wyłącza

Opublikowano

Skoro wina procka, to nic nie zrobisz, napisz do gościa co się dzieje i tyle.

Ewentualnie wstaw zdjęcie pinów z procesora, może jakiś jest wygięty / brakuje jakiegoś.

436951440626370320491.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...