Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Używać Funkcji "Warp" W Dt.


japier.dole

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam taki problem. Wyczytałem gdzieś, że nowa wersja "Mod Kamer'a" ma funkcje "warp". Gdy jestem np. w m1 to normalnie używa się tej funkcji aby się przeteleportować do gracza dalej. Ale podobno da się zrobić tak gdy kogoś wywali z dt, przypuśćmy że jest nas dwóch w PT i ja jestem szefem, także podobno moge przywołać do siebie tego 2 gracza, ale nie wiem w jaki sposób ;]

Może ktoś coś poradzi, może są jakieś Tutki na ten temat? Jak tak to podeślijcie ;) Bo kolega ma problem z dt, wywala go na pieczęciach, zresztą mnie czasem też :D

Także bardzo by to było przydatne :)

 

Z góry dzięki!

Pozdro :)

29847.gif

31313.jpg

21289.gif

31731.gif

25180.png

 

 

Tylko jeden klub!

Kocham az po grob!

Kraków to nasz gród!

Wisełko naprzód!

Tylko Wisełka!

Tylko krakowska!

Nasza Drużyna!

Zawsze mistrzowska!

lalalalala!

 

Ś.W.L.U.

 

pozdro ;]

Opublikowano

up dobrze to okreslil

fwlogo.png

 

Zagrajmy razem na Fantastic World!

 

Planowany nick: DG

Planowana klasa: Klasa Dagger

Planowany kraj: Jinno

Planowany cel: 4Fun

Typ gry (nastawienie): EXP/PvP i good fun

 

Serwer ruszy wkrótce! Więcej informacji w temacie!

Opublikowano

Wszystko ok :) Ale jaką wersje trzeba mieć tego moda? Możecie podać link do niego? Będe wdzięczny ;)

29847.gif

31313.jpg

21289.gif

31731.gif

25180.png

 

 

Tylko jeden klub!

Kocham az po grob!

Kraków to nasz gród!

Wisełko naprzód!

Tylko Wisełka!

Tylko krakowska!

Nasza Drużyna!

Zawsze mistrzowska!

lalalalala!

 

Ś.W.L.U.

 

pozdro ;]

Opublikowano

Sorki za spam, już znalazłem :)

 

Dzięki za pomoc. Topic można już off ;]

29847.gif

31313.jpg

21289.gif

31731.gif

25180.png

 

 

Tylko jeden klub!

Kocham az po grob!

Kraków to nasz gród!

Wisełko naprzód!

Tylko Wisełka!

Tylko krakowska!

Nasza Drużyna!

Zawsze mistrzowska!

lalalalala!

 

Ś.W.L.U.

 

pozdro ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...