Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TAK ORA KARTUS! OFICIALNY REKORD KILLI NA RANKEDZIE!


poterrr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pewnie KarthusSharp z baseult3

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

A od kiedy to się farmi gdy ma się full build? Logika godna Brązu.

 

Ps. Większość Diamentów z twitch.tv nie ma więcej niż 200 farmy w 30 minucie gry.

Opublikowano

Dokładnie jeśli mam do wyboru zdobycie 10 killi w 10 minut to wolę kille niż farmę. Farmić to można jak grasz vs nooby, którzy Ci pozwalają spokojnie farmić.

Opublikowano

94184114118525643979.jpg

tak sie ora leszczu 

W paint'cie każdy potrafi kopiować cyfry...

Wydała cię kropka między 16 a 16

1438514280779601245516.jpeg

 

 

@topic nice

Opublikowano

ale ja to dla beki robilem ty chyba odrazu widac ze fake xD jaki typ xDD patrz na liczbe dedow enemy xD

 

ale ja to dla beki robilem ty chyba odrazu widac ze fake xD jaki typ xDD patrz na liczbe dedow enemy xD

 

 

 

 

jaki j****y debil hahahahah jestes gownem ze glowa boli pewnie miales 1/6 hahahha wracaj do bronzu slabiaku dla beki robi painta 16/6 haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jeblem :D

Opublikowano

Kolego, twierdzisz, że ktoś ma logikę brązu bo zwraca Ci uwagę na kille.. ZABIJ SIĘ.

Stojąc po prostu na linii w early (+/- 15minuta) robi się więcej farmy, a raczej nie roamowałeś wcześniej.

Opublikowano

pokaz podobny winik polaczku :)

Jarasz się killami na forum które ci zrobił bot! Twoje życie musi być naprawdę smutne :P

Opublikowano

pokaz podobny winik polaczku :)

Poziom D5 z października jakoś, miałem gdzieś SS'a na D5 39;3;2 300 cs 25min, ale mi się zapodział po formacie.

 

udxngx.jpg

 

PS. Gold na skryptach to musisz być dobrym i inteligentnym graczem, polaczku.

 

@Edit "Oficialny" to on może być co najwyżej w Twoim kręgu teamm8 z golda ;p.

Opublikowano

­Brawo. Teraz powiel ten wynik bez cheatów :v.

 

Jeżeli ktoś jest dobrym graczem to nie musi grać na cheatach :) Moja best Leblanc 2k14 :]

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

To jest forum o czitach dont cry

to jest tylko gra i jak do kazdej gry sa hacki

ps.Kiedyś miałem podobny wynik

ale niezle

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...