Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak nabic szybko PZ oraz XP? Sposob z L# (bez virutal machine)


polp19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w poradniku

jak nabic szybko ip oraz xp

Pytania :

                      - Ile dostac mozna ip oraz pz na 24/7 w 1 dobe?

2880 Ip i 2200 xp cos kolo tego .

                      - Ile jest procent na bana

okolo 3,5%

Czyny :

         1    Pobieramy L#

         2   Pobieramy VoliBota

         3    Dodajemy skrypty Aim i Oracle (activator)

         4.  Configujemy Voli bota:

* accounts :

LOGIN|HASLO|ARAM <- tryb gry wpisujemy np Aram - Aram jest od 10 lvl'a

Przyklad : testujemy|testujemy123|ARAM

*config (juz zrobiony ):

[General]

LauncherPath=C:\Riot Games\League of Legends\

MaxBots=1
MaxLevel=31

ReplaceConfig=false



[Account]

Region=EUNE
BuyBoost=false
RndIcon=false



[Other]

ChampionPick=annie

RndSpell=false

Spell1=Flash

Spell2=Ignite

          5. Gdy juz ustawilismy odpalamy skrypty i voli bota  wylaczamy lola no i idziemy z tym koksem :3

Download:

                 - l# : Wyszukajcie w google

                 - Aim: https://github.com/trees-software/AIM.git

                 - Oracle (Activator): https://github.com/xKurisu/KurisuSolutions.git

                 - volibot : http://volibot.com/

Opublikowano

testował ktoś to? czy mogę tym expić konto od 1lvl? i jak dokładniej się to odpala? bo nigdy takich programów nie używałem

Opublikowano

Voli bot nie wspolpracuje z 5.6 i wywala bugi wiec gg dla Cb.

 

To dzieje sie na jakiejs wirtualnej maszynie czy na naszym pc?
W sensie czy moge miec to odpalone i grac np na main acc

Jesli zrobisz kopie lola i w confingu bota podasz sciezke do kopii to normlanie

 

 

sygna.png

Opublikowano

Jak obliczyłeś te 3,5%? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

100% - 269 ml mleka + 2 skrypty + L# + Voli + 4xfalse w configu - 2 koty + 2880 ip - 2200 expa = 3,5%

 

 

Voli bot nie wspolpracuje z 5.6 i wywala bugi wiec gg dla Cb.

 

Jesli zrobisz kopie lola i w confingu bota podasz sciezke do kopii to normlanie

Mi dziala normalnie z 5.6, wystarczy dodac skrypt do L# 'leaveongameend' czy cos takiego :)

­

Opublikowano

Mnie działało bez żadnych problemów, ip leci ;) Bana nie ma.

Przy patch'u 5.8 już niestety nie bd takowej możliwości ;p

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

Co można wpisać zamiast ARAM?

BEGINNER_BOT

MEDIUM_BOT

NORMAL_5x5 ( nie pamietam dokladnie)

NORMAL_3x3

 

 

sygna.png

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Powiedz mi jedno jak obliczyłeś te ryzyko , ja tam wole nie ryzykować , wole sam wbić te pz i xp ;).

.

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...