Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Paczka modów ZAKModPack v8 - 14+ światów, 300+ mobów, 100 000+ itemów i bloków!


koral00pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fcusKXU.png

 

ZAKModPack to bardzo stara paczka modyfikacji, która swoją premiere miała na początku 2012r.

Od tego czasu modpack miał już 30 różnych edycji i prawie każda z nich posiadała pliki serwerowe.

Prezentowana wersja v8 ma w sobie wiele innych ciekawych aspektów jak np. nowe, innowacyjne menu lub specjalna paczka dodatków (Resource Pack)

 

ZAKModPack v8 miał kikunastu testerów przed oficjalnym wydaniem. To nie oznacza że całkowicie wyeliminawaliśmy błędy lecz zminimalizowaliśmy ich ilość.

 

Na dole link do pobrania !

 

Lista modyfikacji, jakie znajdują się w najnowszej odsłonie ZAKModPack v8:

1. Loadery:
[1.7.10] Minecraft Forge - Potrzebny do działania wszystkich modów
[1.7.10] LiteLoader - Potrzebny do działania Matmos moda
[1.7.10] RadixCore - Potrzebny do działania MCA
[1.7.10] MalisisCore - Potrzebny do działania MalisisDoor
[1.7.10] FamiliarsAPI - Potrzebny do działania Familiars mod
[1.7.10] CoFHCore - Potrzebny do działania ThermalExpansion i ThermalFoundation
[1.7.10] CodeChickenCore - Potrzebny do działania NEI
 
2. Modyfikacje:
[1.7.10] PieCraft - Bardzo duża ilość nowych ciast
[1.7.10] StartingInventory - Podstawowy inwentarz na start
[1.7.10] Zelda Sword Skills - Modyfikacja dodająca skille, orby, i wiele dungeonów
[1.7.10] ABM - Nowe miecze z Japońskich serii – Anime
[1.7.10] AdventOfAscension (Nevermine) - 14 nowych światów, 200 nowych mobów i wiele więcej !
[1.7.10] Applied Energistics 2 - Nowe maszyny, kable itp
[1.7.10] Backpack - Plecaki
[1.7.10] Battle Towers - Mini dungeny (wieże) z bossem na ostatnim piętrze
[1.7.10] Bibliocraft - Pełno różnych i ciekawych mebli
[1.7.10] BigReactors - Możliwość tworzenia reaktorów
[1.7.10] Buildcraft - Podstawowy mod techniczny dodający querry, rury, pompy itp
[1.7.10] Carpenter’s Block - Nowe cieślarskie przedmioty
[1.7.10] Cars and Drives - Modyfikacja dodaje samochody
[1.7.10] Chisel 2 - Możliwość rzeźbienia dużej ilości bloków
[1.7.10] ChocolateQuest - Niesamowite dungeony
[1.7.10] CraftGuide - Pod przyciskiem G wszystkie receptury
[1.7.10] CustomChestLoot - Możliwość ustawiania przedmiotów w skrzyniach
[1.7.10] CustomMainMenu - Nowe, lepsze menu
[1.7.10] CustomNPC - NPC u których można robić questy, misje, sklepy oraz meble i ozdoby
[1.7.10] Damage Indicators - Pokazuje ile mob ma HP
[1.7.10] Decocraft - Pełno nowych mebli
[1.7.10] EnviroMine - Trzeba dbać o swoją kwadratową postać
[1.7.10] Familiars mod – Modyfikacja dodająca wróżki, które można kupić w specjalnej książce za XP
[1.7.10] Fastcraft – Przyśpiesza generowanie się chunków i zwiększa FPS
[1.7.10] Floanting Ruins - Latające ruiny
[1.7.10] Fossil Archeology - Modyfikacja dodająca dinozaury
[1.7.10] fsm - Nowe narzędzia, ozdoby, jedzenie
[1.7.10] Grimoire Of Gaia 3 - Nowe moby, dungeony
[1.7.10] IndustrialCraft 2 - Nowa wersja moda dodająca wspaniałe techniczne maszyny
[1.7.10] Invetory Tweaks - Segregacja skrzyń i ekwipunku pod przyciskiem R
[1.7.10] Ironchest - Nowe skrzynki
[1.7.10] ItemPhysic - Modyfikacja dodaje do naszej gry fizyke na itemy i bloki
[1.7.10] Lots of Food - Masa nowego jedzenia
[1.7.10] Malisis Door - Nowe drzwi + dodanie animacji do nich
[1.7.10] MCA (Minecraft Comes Alive) - Urozmaicone NPC (możliwość posiadania dziecka, żony, męża, kolegów)
[1.7.10] Mekanism [FULL] - Nowe przedmioty techniczne (roztrzepiacz atomów, wiatraki itp)
[1.7.10] MinecraftMoney - Waluta (głównie pod oficjalny serwer)
[1.7.10] Minepainter - Możliwość rzeźbienia w każdym bloku
[1.7.10] Mo Bends - Lepsze animacje chodzenia pająka i zombie (na ludzi nie działa)
[1.7.10] MrCrayfish Furniture mod - Bardzo ciekawe meble
[1.7.10] NEI - Możliwość szybkiego sprawdzenia receptury, włączenia dnia, trybu gry itp
[1.7.10] Optifine - Dodaje wiele opcji graficznych oraz przyśpiesza gre
[1.7.10] Primitive Mobs - Nowe ciekawe i prymitywne moby
[1.7.10] Random Things - Randomowe rzeczy takie jak np. blood moon lub bezprzewodowa pochodnia redstone
[1.7.10] Reis Minimap - Minimapka
[1.7.10] Runic Dungeons - Kolejna porcja dungeonów
[1.7.10] Thermal Expansion - Mod techniczny maszyny typu pulverizer redstone furnace
[1.7.10] Thermal Foundation - Także mod techniczny, dodatek do powyższego
[1.7.10] Treecapitator - Realistyczne ścinanie drzew
[1.7.10] Twilight Forest - Nowy, mroczny świat [NA SERWERZE POWODUJE SPADEK TPS !]
[1.7.10] Witchery - Troche magii w minecraft
[1.7.10] Zelda Sword Skill Addon - Dodatek do ZSS dodająca więcej mieczy i itemów
 
[1.7.10] Matmos - Mod dodatkowy tylko dla użytkowników premium dodający nowe wspaniałe dźwieki
(Nie działa w launcherze Shiginima, dlatego umieściłem również launcher mineshafter na którym działa)
 
3. Dodatki
 
[1.7.10] ZAKModPack Resource Pack - Dodatek który wprowadza mase nowych skinów, pelerynek, zamienia muzyke oraz dźwięki
 

 

Kilka zdjęć z paczki v8:

 

Menu gry:

IF4cCFY.jpg

 

Możliwość posiadania rodziny. Czy to nie wspaniale wygląda ? :)

qevxKWi.png

 

W nocy jest 20% szans na bloodmoon. W taką noc spawnuje się bardzo dużo mobów ! (Ja byłem na kreatywnym)

 

KVjxJAa.png

 

Więcej screenów z paczki modów:

 

 

 

 

Taki mały projekt kuchni

NXbPqgd.png

 

15 nowych światów !

 

XV4WNnV.png

 

Nowe dungeony !

 

FgjqR79.png

 

Animowane drzwi !

 

UMWPP7q.png

 

GUI:

 

1y8Hfsc.png

 

Mody nie tylko przygodowe:

 

jLpWNng.png

 

 

 

 

Mam nadzieje, że zachęciłem Was do pobrania paczki modów.

 

Link do pobrania (wersja v8_0.2 z 7 kwietnia) :

 

Mediafire:

http://www.mediafire.com/download/h61b61m9tq4kv0p/ZAKModPack_v8_0.2.exe

Lub MEGA:

https://mega.co.nz/#!41M3BJha!JeLgcB7zUOvlplK_luV4qlDTZxDSMkgfb3-QCVL5PE0

Link do skanu:

http://i.imgur.com/JhuXRBO.jpg

INSTALACJA:

1. Pobierz paczkę modów

2. Usuń lub skopiuj .minecraft

3. Włącz instalke i zainstaluj paczke

4. Na pulpicie utworzyły ci się skróty. Włącz jeden z nich i graj !

Opublikowano

próbowałem i dalej to samo

 

Jest pewien problem z pewnym modem który dodaje pasek ładowania. Spróbuj go usunąć wchodząc do .minecraft/mods/MINECRAFTMOD.

Wrzuce wieczorem wersje poprawioną ale nie trzeba będzie jej pobierać jak wykona się czynność którą opisałem w powyższym zdaniu.

 

ej jak wgrałeś damage indicators na serwer?

mi sie serwer crashuje jak go wgrywam

Tego moda wgrywa się tylko i wyłącznie na singleplayer i wtedy zadziała również na serwerze.

Opublikowano

Mi wszystkie teksturki znikają, zmieniają kolory , a przedmioty to białe kwadraty. Gra chodzi na 10 fps i nie wiem co robić. Help! 

PS. Koral, weź usuń dużo modów bo prawie nikomu paczka nie wchodzi.

Opublikowano

Mi wszystkie teksturki znikają, zmieniają kolory , a przedmioty to białe kwadraty. Gra chodzi na 10 fps i nie wiem co robić. Help! 

PS. Koral, weź usuń dużo modów bo prawie nikomu paczka nie wchodzi.

 

Jest pewien problem na niektórych systemach operacyjnych z texturami (fastcraft). Wrzuce aktualizacje w nocy poprawiającą ten błąd.

Mody działają - wiem bo na serwerze oficjalnym gra teraz 20 osób. Niestety nie na wszystkich komputerach modpack działa z powodu dosyć dużych wymagań.

Opublikowano

Grałem na pierwszych wersjach ;).

╔══╗♫ 
║..   ║♫ ♫ 
║(O)║ ♫ ♫ ♫ 
╚══=

Opublikowano

Mam malutki problem. Wersja paczki to 8.2v. Nie mogę wejść na server pisze ,,can't connect to server". Nie wiem co teraz, prosiłbym o szubka odpowiedź.

O tak.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Za każdym razem mi się to pojawia, i się już dalej nie ładuje.

 

Pobierz wersje v8.2.

Link do pobrania na stronie paczki, którą znajdziesz w internecie, ponieważ nie mogę udostępniać strony z powodu łamania regulaminu ;/

 

Mam malutki problem. Wersja paczki to 8.2v. Nie mogę wejść na server pisze ,,can't connect to server". Nie wiem co teraz, prosiłbym o szubka odpowiedź.

 

Serwer już działa. Miał pewien problem finansowy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...