Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Grand Theft Auto 5 - do pobrania, z działającym multiplayer!


GTALeaked

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepsze jest to że 10 minut po dodaniu tematu ludzie już piszą że działa... a 12 GB do pobrania... Pozazdrościć internetu!

"Humans don't deserve to live."

Opublikowano

Najlepsze jest to że 10 minut po dodaniu tematu ludzie już piszą że działa... a 12 GB do pobrania... Pozazdrościć internetu!

W sumie to ja o tym wiem z 8 lat... A serio, to nie wyczuwasz ironii?

Gra się super, rewelacyjna gra! DZIĘKUJĘ CI, WŁASNORĘCZNIE CI CHYBA OBCIĄGNĘ ZA UDOSTĘPNIENIE TEGO NA TYM FORUM. CAŁA SPOŁECZNOŚĆ JEST CI WDZIĘCZNA!!!

A poważnie, to mógłbyś wymyśleć coś bardziej wiarygodnego. 

Opublikowano

W sumie to ja o tym wiem z 8 lat... A serio, to nie wyczuwasz ironii?

Gra się super, rewelacyjna gra! DZIĘKUJĘ CI, WŁASNORĘCZNIE CI CHYBA OBCIĄGNĘ ZA UDOSTĘPNIENIE TEGO NA TYM FORUM. CAŁA SPOŁECZNOŚĆ JEST CI WDZIĘCZNA!!!

A poważnie, to mógłbyś wymyśleć coś bardziej wiarygodnego. 

Nigdzie nie napisałem że nie wyczułem ironii... Ty i Ja na to sie nie nabierzemy ale znajdzie sie jakiś użytkownik który o ironii nie słyszał albo Bóg jeden wie co jeszcze... I Bóg jeden wie co kryje sie pod tym linkiem. I niech to zatrzyma dla siebie.

"Humans don't deserve to live."

Opublikowano

boże, przecież widać że wklejone zdjęcie, + ruskie napisy. Nieźle.

Opublikowano

K***a, moderatorzy tylko do warnowania za gówno pierwsi widzę ;)

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...