Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

< JBL GT5-1204BR > + Wzmacniacz < PIONEER GM-X574 > bądź < CLARION APX 4241E > ?


James Rodríguez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to zacznij pierwsze od kupna kabli rca, zasilania, masy. Podtrzymanie sobie zrob z rca.

 

Ale myślisz, że na początek takie radio się nada ? Mi głównie zależy na AUX USB mi niezbyt potrzebne ani CD :D

 

Radio :

 

1.31174890880989514008.jpg

2.77845306894058339856.jpg

 

Oraz w domu mam coś takiego,ale nwm czy jest w ogóle to wkładać? (znalazłem na strychu jakiś stary sprzęt chyba jeszcze ojca)

 

Subwoofer :

 

1.02063620592027062662.jpg

2.09229133973947811315.jpg

 

Wzmacniacz :

 

1.55969097602201032372.jpg

2.72247077590810356171.jpg

 

­

Opublikowano

Nada sie radio. Zamontuj ten sprzet a zobaczysz jak gra. Kable sobie kup na bankkabli.pl

Spawalnicze 25/35mm2 zalezy czy bedziesz chcial w przyszlosci montowac cos mocniejszego. Kup sobie oprawke na bezpiecznik szklany no i bezpiecznik, jak mi zrobisz dokladniejsze zdj wzmacniacza szczegolnie po dwoch bokach to ci powiem o jakiej wartosci ten bezpiecznik i jak podpiac twoja skrzynie. A i kable rca sobie kup jakies dobre :)

 

 

Opublikowano

Nada sie radio. Zamontuj ten sprzet a zobaczysz jak gra. Kable sobie kup na bankkabli.pl

Spawalnicze 25/35mm2 zalezy czy bedziesz chcial w przyszlosci montowac cos mocniejszego. Kup sobie oprawke na bezpiecznik szklany no i bezpiecznik, jak mi zrobisz dokladniejsze zdj wzmacniacza szczegolnie po dwoch bokach to ci powiem o jakiej wartosci ten bezpiecznik i jak podpiac twoja skrzynie. A i kable rca sobie kup jakies dobre :)

 

Spoko. Pod wieczór postaram sie ogarnąć jakieś zdjęcia jeszcze bo aktualnie nie ma mnie w domu. A miałbyś chwile żeby mi podesłać wszystkie linki z aukcjami do tych kabli bo nie ogarniam zbytnio co mam kupić i ile :D dzięki wielkie z góry ;)

 

 

EDIT : 

 

Więcej zdjęć : 

 

12830919280248747510.jpg

 

20552765934788891291.jpg

 

88183820214287104230.jpg

 

64488800125009707336.jpg

Opublikowano

To coś może się nadać do zasilania głośników w maluchu :D

Będziesz montował coś większego w przyszłości? Jak tak to:

http://www.bankkabli.pl/przewod-spawalniczy-h01n2-d-35-100-100v-ons-1.html

Jeżeli nie to:

http://www.bankkabli.pl/przewod-spawalniczy-h01n2-d-25-100-100v-ons-1.html

 

i uwierz mi, że to jest w cholere lepsze niż te wszystkie marketowe kable. To są czyste miedziuchy ;)

To masz kabel zasilania. Zależy jakie masz auto to taką długość sobie kup. Dolicz do tego jakieś 1,5 metra na mase.

 

 

Opublikowano

To coś może się nadać do zasilania głośników w maluchu :D

Będziesz montował coś większego w przyszłości? Jak tak to:

http://www.bankkabli.pl/przewod-spawalniczy-h01n2-d-35-100-100v-ons-1.html

Jeżeli nie to:

http://www.bankkabli.pl/przewod-spawalniczy-h01n2-d-25-100-100v-ons-1.html

 

i uwierz mi, że to jest w cholere lepsze niż te wszystkie marketowe kable. To są czyste miedziuchy ;)

To masz kabel zasilania. Zależy jakie masz auto to taką długość sobie kup. Dolicz do tego jakieś 1,5 metra na mase.

 

Wiem, że ten wzmacniacz się do niczego nie nadaje, ale niestety nadal nie wiem co kupić i nie chce kupić drugiej takiej kupy :P

 

 

 

PS: Mam Opla Corse C ;)

­

Opublikowano

To sobie kup 5 metrów. Mase do budy. Ale jeszcze poczekaj, bo moze ktoś ci do wzmaka da coś porzadnego.

 

http://olx.pl/oferta/tuba-pioneer-2x1400-wat-wzmacniacz-i-kondensator-CID5-ID8iBoR.html#88114cc188

http://olx.pl/oferta/skrzynia-basowa-pioneer-ts-w306c-1000w-wzm-gm-6100f-600w-CID5-ID8DXbd.html#8ea351fddf

w tej wypadaloby zmienic wzmaka.

 

a z resztą idź na strefecaraudio i czytaj tematy starsze, uzyj wyszukiwarki. nie bede nic za ciebie robił

 

 

Opublikowano

To sobie kup 5 metrów. Mase do budy. Ale jeszcze poczekaj, bo moze ktoś ci do wzmaka da coś porzadnego.

 

http://olx.pl/oferta/tuba-pioneer-2x1400-wat-wzmacniacz-i-kondensator-CID5-ID8iBoR.html#88114cc188

http://olx.pl/oferta/skrzynia-basowa-pioneer-ts-w306c-1000w-wzm-gm-6100f-600w-CID5-ID8DXbd.html#8ea351fddf

w tej wypadaloby zmienic wzmaka.

 

a z resztą idź na strefecaraudio i czytaj tematy starsze, uzyj wyszukiwarki. nie bede nic za ciebie robił

Mam do Ciebie jeszcze takie pytanie bo mogę mieć w miarę dobrej cenie Subwoofer JBL GTO 1260BR oraz do tego wzmacniacz JBL GTO 4000 za ok 400 zł komplet. Myślisz, że da to radę ??

­

Opublikowano

Wzmacniacz jest za slaby po ten wynalazek.. On daje papierkowe 2x 150rms przy 4 ohmach czyli pewnie jakies 110/120 prawdziwe. Ta skrzynka tez pozal sie boze.. Na prawde musisz sie przekonac na wlasnej skorze zeby sie w to niepakowac nigdy wiecej? Posluchasz od kogos innego sprzetu w cenie 700 zl jaki masz budzet a majac te wynalazki to ci szczenka opadnie co straciles... Juz bym wolal zdecydowanie tego pioneera co ci proponowalem i tylko wzmaka zmienic. Zmiescilbys sie w budzecie a i kondensator bys mial.

Komputer jak kupujesz to tez w tesco, media markcie czy innym shicie? To jest natej samej zasadzie.

 

 

Opublikowano

Wzmacniacz jest za slaby po ten wynalazek.. On daje papierkowe 2x 150rms przy 4 ohmach czyli pewnie jakies 110/120 prawdziwe. Ta skrzynka tez pozal sie boze.. Na prawde musisz sie przekonac na wlasnej skorze zeby sie w to niepakowac nigdy wiecej? Posluchasz od kogos innego sprzetu w cenie 700 zl jaki masz budzet a majac te wynalazki to ci szczenka opadnie co straciles... Juz bym wolal zdecydowanie tego pioneera co ci proponowalem i tylko wzmaka zmienic. Zmiescilbys sie w budzecie a i kondensator bys mial.

Komputer jak kupujesz to tez w tesco, media markcie czy innym shicie? To jest natej samej zasadzie.

To jaki wzmacniacz byś polecił do tego subwoofera ? Bo kupiłem go za 200 zł to tragedii nie ma.

Opublikowano

Kup byle co 1 kanalowego/ 2 kanalowego z mostkiem co ma min 250 rms prz 4 ohmach. Popatrz na tablice na wzmacniacze w twojej okolicy, podeslij tu linki a ja ci o nich cos powiem

 

 

Opublikowano

Jest spoko, tylko uwazaj przy ustawianiu :)

Ale ogólnie pociągnie ta sicz ? :D bo jak głośnik tragedia to żeby wzmacniacz chociaż w miarę był ;) czy kicha bedzie ?

 

 

Ps : przy ustawianiu czego ??

Opublikowano

gain, bass boost, hpf, lpf. Nie przeczytales faq nazara. Da rade.

Jakie masz kable? Bezpiecznik?

Ale da radę tak, że ledwo będzie ciągnął czy w miarę normalnie ? :D

 

ogólnie to właśnie składam jakieś kable bo miałem gdzieś pochowane. Jak ogarnę to dam znać :)

 

A CARPOWER HPB-602 ruszy go wgl ? Bo jest za 150 zł do wzięcia.

­

Opublikowano

Ile mm2? Miedz ofc? Jaki bezpiecznik?

Właśnie nie wiem nie znam się na tym. Dzisiaj byłem u kumpla i podłączyliśmy tego JBL pod jego Carpowera 350W i normalnie daje rade. Na full aż siedzenia drżą jak w fotelu do masażu xD

 

PS : Jakie głośniki byś polecił do przodu ? Pod radio mam 4 x 50 W do ok 150 zł komplet (2szt) używki :P takie żeby fajnie się z tym subem zgrały ?

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...