Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BOL ZNOWU USUWA PLIKI UWAGA


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, dziś znowu bol usunał mi część dysku, na forum bol'a dużo osób ma ten sam problem.

Jak odzyskać Pliki

Polecam Program Recuva

Lub jeżeli macie kopię zapasową to przywrócić

 

NIE INSTALUJCIE NOWYCH PLIKÓW

Nie instalujcie nic na dysku C by nie nadpisać danych. Program instalujcie na innym dysku,

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

Potwierdzone info - usunęło mi pół dysku C. Zrobiłem format, nie mam co się bawić w odzyskiwanie plików Recuvą (i tak BoL tworzy puste pliki, by temu zapobiec)

a najlepsze jest to, że nie grałem na bolu od kilku dni tylko na sharpie :D 

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

Hehs, dobrze wam tak, macie nauczkę, teraz tylko czekać aż L# Wam taki numer strzeli xD (ale na to są małe szanse, lecz kto wie :P )

qCsDG8m.gif
I am the "Who" when you call, "Who's there?"

Opublikowano

Hehs, dobrze wam tak, macie nauczkę, teraz tylko czekać aż L# Wam taki numer strzeli xD (ale na to są małe szanse, lecz kto wie :P )

Szczerze to szanse na to są takie same ;_;

Opublikowano

Rip 3/4 mojego dysku C...

To nie koniec, jeżeli nie miałem uruchomionego bol'a od tygodnia prawie tylko grałem na sharpie a dziś poszedł dalete to może oznaczać jakiegoś rata. Dużo lubi pisało na chacie, że nawet nie mieli uruchomionej gry a poszedł delete.

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

To nie koniec, jeżeli nie miałem uruchomionego bol od tygodnia prawie tylko grałem na sharpie a dziś poszedł dalete to może oznaczać jakiegoś rata. Dużo lubi pisało na chacie, że nawet nei mieli uruchomionej gry a poszedł delete.

Innymi słowy - Odzyskać co wartościowe, reinstall Windowsa, nie ścigać więcej BoLa xD

 

Jak ktoś nie korzysta z żadnych cracków to też usunie :v ?

Mam scriptera (vip 4 ever za free) i mi usunęło xD

Opublikowano

Pewnie znów poszedł jakiś włam na czyjeś konto i zrobił jakieś czary :D

 

Przecież ralphlol zrobił to celowo, marne tłumaczenia xD

Opublikowano

Przecież ralphlol zrobił to celowo, marne tłumaczenia xD

Ci co używali sac'a nie dostali po d***e reszta ma wspólnego orbwalker'a :D

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

Ci co używali sac'a nie dostali po d***e reszta ma wspólnego orbwalker'a :D

 

tzn.?

wydaje mi sie że to .exe był zainfekowany ;_;

Opublikowano

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, takie "czyszczenie" ma KAŻDY użytkownik bola?

Opublikowano

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, takie "czyszczenie" ma KAŻDY użytkownik bola?

Profile użytownika , cały folder %appdata% , wszystkie skróty co za tym idzie wyczyszczony cały pulpit itp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...