Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Elo Jak Wbić 30 Lvl W 2 Dni Prosba


Cerrid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jak szybko w 2 dni moge wbić 30 lvl bez is i bez dobrego eq?? szukalem poradników ale niestety nie znalazłem a i może czy by mnie ktoś podexpil

Gta San Andreas download (up by me):

 

Witam

 

Jako iż nieliczni mają GTA SA, a chcieli by mieć i nie płacić pieniędzy za orginał daję wam tutaj moją domenę z uploadem gta sa. Pod tą grafiką naciskacie download i przenosi was na megaupload gdzie czekacie 60 sec i następnie pobieracie już ją na swój komputer.

 

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY!!!

 

Gdy się skończy upload proszę pisać pw up-nę nowy.

 

 

http://gtasanandreasgame.cba.pl/

 

 

 

 

 

seeeey.jpg

 

Nie trawię...

Opublikowano

1-10 przed m1, wszystkie psy, dziki, wilki, niedźwiedzie

 

10-18-20 jak kto woli- zaprzysiężone w m2, szybko leci.

 

20-30 m2 dzikusy ;)

 

Jeżeli w niebieskich, polecam przed imha dzikusy, ogromny spocik :)

 

Najlepiej na exp bocie, opcja moblock :)

H00xer0.png
Weteran
Opublikowano

Pierwszy dzień:

Expisz na expbocie lonely do 5 lv na psach.

Idziesz po czary.

Robisz mentala (o nie napisałeś kim chcesz wbić więc daje wojownika).

Expisz na psach wilkach do 10 (biorąc już cały spot)

Wbijąć już 10 lv idziesz ulepszyć eq na +3/4

Idziesz expić na dziki i mocniejsze wilki do 15.

Jeżeli ci się chce porozwalaj pare metinów (kasa na lepsze eq)

Wbijają już 15 lv z eq minimum 4/5 idziesz expić na głodne niedzwiedzie i inne mocne wilki.

Poexp tam przynajmniej jeden lvl(Niezłe bony dropią)

Na 16lv idziesz na zaprzysięznych i expisz na nich do 20 lv.

Potem idziesz do m2 i expisz się do 30 lv na dzikusach zwykłych biorąca cały spot na exp bocie z eq +5/6

 

Poradnik napisałem w 2 min jakby co :D

1329036830-U154499.png
Opublikowano

3x up ok mozesz podexpic napisz w jakim królestwie jestes

Gta San Andreas download (up by me):

 

Witam

 

Jako iż nieliczni mają GTA SA, a chcieli by mieć i nie płacić pieniędzy za orginał daję wam tutaj moją domenę z uploadem gta sa. Pod tą grafiką naciskacie download i przenosi was na megaupload gdzie czekacie 60 sec i następnie pobieracie już ją na swój komputer.

 

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY!!!

 

Gdy się skończy upload proszę pisać pw up-nę nowy.

 

 

http://gtasanandreasgame.cba.pl/

 

 

 

 

 

seeeey.jpg

 

Nie trawię...

Opublikowano

up napisz na gg :19411323

Gta San Andreas download (up by me):

 

Witam

 

Jako iż nieliczni mają GTA SA, a chcieli by mieć i nie płacić pieniędzy za orginał daję wam tutaj moją domenę z uploadem gta sa. Pod tą grafiką naciskacie download i przenosi was na megaupload gdzie czekacie 60 sec i następnie pobieracie już ją na swój komputer.

 

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY!!!

 

Gdy się skończy upload proszę pisać pw up-nę nowy.

 

 

http://gtasanandreasgame.cba.pl/

 

 

 

 

 

seeeey.jpg

 

Nie trawię...

Opublikowano

Lol, jak ty chcesz aby on podexpil cie do 30 jak on ma 58, to dopiero od 28 może cie expić ;)

 

Chyba że zrobicie jakiegoś łącznika 28 lv;)

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...