Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MU-Kalimdor Season II original | 2000x| 5%| Balanced server| Reset Level 350


KedziooR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SIEMANO ;) MACIE COS SWIEZEGO ;D

 

[AD] MU-Kalimdor Season II original | 2000x| 5%| Balanced server| Reset Level 350
WEBSITE

Version: Season II
Exp: 2000xDrop: 5%
Low Zen DropPoints per Level: 5/7/7
Reset Level: 350
Full Season II without any customs ORIGINAL S2
!Grand Reset: 50 Resets,
Reward 500 Credits
Max WebShop Options: 4
Max Elf Soldier Level: 300
Guild Create Level: 200
Jewel Rates: 100%
Chaos Machine +10 : 90% and 100%+luck
Chaos Machine +11 : 80% and 100%+luck
Chaos Machine +12: 70% and 90%+luck
Chaos Machine +13 60% and 80%+luck
Jewel Drop: 3%
Exc Item drop: 5%
All Lost Maps (Kalima) have Kundun Boss: respawn every 2 hours
Events:
Golden Invasion: Every 2 Hours
White Wizard Invasion: Every 1 Hour
Blood Castle: Every 1 Hour
Devil Square: Every 2 Hours
Chaos Castle: Every 2 Hours
Nightmare: Every 24 Hours
CryWolf Event: Every Saturday
Castle Siege: Every Sunday
More you'll find in game, if you have questions contact me
:Skype: dowidoskee
E-Mail: [email protected]


Dedicated:
SPEED: 100MBps
RAM: 16GB
HDD: 700GB

Dual Core 3,5Ghz


Screens:

xxxVQkSl.jpgqOs4a3Zl.jpg
pO00Wxnl.jpgDLnCPHXl.jpg

 

Opublikowano

KedziooR - weź to usuń, tu nawet nie da się odpalić najzwyklejszego minimalizera typu mu.window... już nie wspomnę o Avancie czy Elite...

 

@down

i cały dzień mam się na grę patrzeć, bo okna nie da sie zminimalizować... ?

Opublikowano

Wbijamy i gramy serwer !! spoko serw i ustawienia co chwila nowi przybywają gracze ;) admin dodaje co chwila poprawki i nowości ! Polecam

Opublikowano

Exp 2k przyjemnie się expi, lagów brak, ludzi coraz więcej, drop spoko, admin się stara, poprawia, dodaje.Trochę tu posiedzę zapraszam serdecznie;]

Opublikowano

LiveGuard Anticheat Some problem occured while trying to contact the server. Resk kompa, ponowne wypakowanie gry nie pomaga win 7 64 bit jbc

Opublikowano

już włączony, zaliczył małą wtopę ale ja daje mu 2-gą szansę bo naprawdę fajnie się gra, ciekawe ustawienia.

" Nerwowa reakcja na krytykę wcale nie kładzie jej kresu; przeciwnie, rodzi w oceniającym przekonanie, że ma rację w tym, co mówi. "

 

 

Richard Carlson

Opublikowano

LiveGuard Anticheat Some problem occured while trying to contact the server. Resk kompa, ponowne wypakowanie gry nie pomaga win 7 64 bit jbc

 

Udało Ci się rozwiązać ten problem kolego? Bo mam to samo.

Opublikowano

Witam, tego problemu nie naprawisz zmianą ustawień w odczycie klienta czy resetem kompa. Ponieważ w tym przypadku siadł GS i tak został postawiony przez Admina na nowo i wszystko działało;)  niestety dzisiaj popołudniu się znów rypną i czekamy, aż admin wróci od rodziny ze świątecznej przerwy. Serwer jak najbardziej okk sporo nowych graczy przybywa pvp od samego początku można się powygłupiać z kumplami, i wiele chętnych do pomocy przy pierwszych rr itp

 

Admin widać, że się stara i chcę serwer rozwinąć w dobrym kierunku. Pozdrawiam i zapraszam na serwer. do zobaczenia na spotach .

Opublikowano

Na serwerze jest 800 expa a nie 2k. Średnio 9-11 online, ogólnie nie warto.

no jak będzie więcej tak pisać to każdy serwer nie będzie warty uwagi... zamiast pisać jakieś wypociny to postarałbyś się i napisał co twoim zdaniem znawcy serwerów jest złe?

 

Poza tym po tym w ilu wątkach piszesz naraz i sprawdzasz serwery to można powiedzieć, że jesteś jedną z tych "marudnych Marysi"  co wszystko jest źle zrobione i nigdzie miejsca nie możesz zagrzać ;)

 

Serwer spoko, i nie 9/10 bo statystki piszesz chyba jak jest albo pon 10/11 albo 12/1 w nocy bo w południe jest 15/16 @ Mimo takich wypowiedzi, że jest nie warty uwagi co chwila nowi gracze się pojawiają .

Opublikowano

Przyjemny serwer, szybki exp łatwo o itemki a na itemy FO trzeba się naprawcować :) Polecam

sygnaz.jpg
Opublikowano

Opinia o serwerze:

 

- Status online zawieszony !! od 15 online dopiero nalicza / średnia na dzień 5 graczy ^^

- Admin przestał się kompletnie interesować serwerem, jedyne co potrafi zrobić to zresetować GS jak się wywali ^^

- Serwer dobry jak lubimy pograć sobie sam ze sobą ;)

 

Podsumowując serwer był dobry na początku na starcie i przez kolejne 2 tygodnie, aktualnie odradzam grania na nim mimo, iż zaciekle go broniłem na tym forum. 

Kontakt z Administratorem zerowy nie odpisuje na wiadomości od graczy, nie wprowadza poprawek na  serwerze, pralka na 100 % zbugowana po crashu, baza danych nie zapisuje ustawię nowo założonych postaci, Admin nie wchodzi na serwer.

 

To chyba wszystko ;) tak więc polecam poszukanie czegoś bardziej zorganizowanego ;)

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...