Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Szymico

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1hcSirj.png

 

Ten temat służy tylko i wyłącznie do ogłoszeń sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/innych.

Przed napisaniem postu upewnij się, że zastosowałeś się do regulaminu.

 

Regulamin:

  1. Bezwzględny zakaz umieszczania linków wychodzących poza MPCForum.pl. Niedostosowanie się skutkuje usunięciem ogłoszenia lub blokadą konta na okres 3 dni.
  2. W temacie obowiązuje całkowity zakaz składania ogłoszeń o tematyce handlu.
  3. Zakaz jakichkolwiek dyskusji w tym temacie, mają się tu znajdywać tylko ogłoszenia.
  4. Zakaz reklamowania serwerów oraz podawania gametrackerów w celu 'zaprezentowania' serwera.
  5. Jedno ogłoszenie można umieścić na 48 godzin (2 dni).
  6. Zareklamowanie swojej sieci w tym temacie skutkuje nadaniem ostrzeżenia w wysokości 10 punktów lub zawieszeniem konta na okres 3 dni.
  7. Temat jest zbiorowiskiem ogłoszeń na temat poszukiwania, zostania, oferowania swoich usług, pisanie nie na temat skutkuje nadaniem ostrzeżenia w wysokości 5 punktów lub w ekstremalnych przypadkach zawieszeniem konta na okres 7 dni.

Wszelkie pytania/problemy proszę kierować do moderatorów działu Counter Strike -  @Szymico @Tremo

279981407253602336505.png
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam Serdecznie !

Poszukuję współwłaściciela

Sieć:OnlySkillGame.pl

 

Wymagam:

wiek:min 16 dziewczyna lub chłopak my nie dyskryminujemy

ts3

Bycie co dzień na forum serwerach sklepie

Pomoc przy sieci serwerach

Wkład Finansowy na reklamy serwery rozówj

i innne

 

Oferuje:

Forum

Serery

Miłą otmoswere

Wkład

Bycie na co dzień na gg forum sererach w miare możliwości

Wkład Finansowy

Stare Serwery

Ts3-20 slot net-sepak.pl

Cs 16 4maps- 17 slot 1shoot1kill.pl

Cs 1.6 ProCod 1001LVL pukawka.pl

 

O mnie:

Mam na imię Mateusz mam 17 lat interesuje się informatyką chodzę na taki profil znam sie na mybb oraz trochę na ipb a nawet lekko na grafice :D

Lubie pykać w cs 11.6 go source ogólnie mam wszystkie cs na steam więc pykam :D

Kocham również motory to moja druga połówka :D dobra starczy o mnie reszte sie dowiecie na ts3 alo coś ;D

 

KONTAKT !!!

 

GG-33962629

PW tutaj

Forum-Dagerek:)

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam Serecznie !


Mam do zaoferowania nową sieć serwerów która startuje w ten pt o 17.


Mamy dość dużą kwotę pieniędzy dzięki czemu szybko wystartujemy.


Ładne czyste przejrzyste forum które ściągnie wielu graczy oraz użytkowników.


 


Poszukujemy :


Serwery 


Moderatorów 


Global Moderatorów


UB Team


Grafików 


 


Oferujemy 


Konfigurację Nowych/Starych serwerów


Unikalne Pluginy


Reklamę serwerów


Miłą luźną atmosferę 


Forum z domeną .pl


Sklep Automatyczny na SourceMod oraz AmxMod ,,Płatny"


Doświadczenie 


Oraz Wiele Wiele Więcej !


 


KONTAKT


email:[email protected]


GG:59205835


  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
Witam Serdecznie !

Poszukuję adminów na nowy serwer CS SOURCE

Sieć:1shot2kill.pl

 

Wymagam:

16 lat

Bycie aktywnym na serwerze (przegranie 360 minut tygodniowo)

Pomoc przy rozkręceniu serwera

Doświadczenie z sm_admin

Oferuje:

Miłą atmoswerę

Pomoc z mojej strony

Bycie na co dzień na gg, forum.

Inwestowanie w coraz lepsze serwery

 

Jak złożyć podanie na admina?

1shot2kill.pl (skrót 1s2k.pl)->SERWERY CS SOURCE->4 MAPS->PODANIA NA ADMINA->SZYBKA REKRUTACJA

 

O naszej sieci:

Sieć serwerów powstała 4 lipca 2016 roku. Od początku wiedzieliśmy czego chcemy - porządnego forum oraz dopracowanych i grywalnych serwerów. Stawiamy przede wszystkim na rozwój, dlatego nie oszczędzamy na reklamach. Nasze doświadczenie i profesjonalizm zaskoczą nie jedną osobę. Codziennie staramy się dać z siebie jak najwięcej aby zadowolić naszych użytkowników. U nas masz gwarancję, że nie upadniemy z różnych dziwnych powodów czy braku funduszy. Projekt jest ciągle rozwijany i doskonalony co można zaobserwować z miesiąca na miesiąc. Zostań i ciesz się z gry razem z nami! Pozdrawiamy - Administracja 1shot2kill.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

logo.png Poszukujemy technika forum i serwerów 

Dodatkowo przyjmiemy  moderatorów forum, adminów na serwerach mod: dd2, cs go oraz 4fun (w porach nocnych na serwerze grają osoby z za granicy-j.angielski mile widziany). Admin serwera jest dożywotnio bezpłatny, nie pobieramy żadnych opłat.
Na serwery cały czas jest wykupiona reklama. Oferujemy naprawdę miłą atmosferę na forum, dobry kontakt z właścicielami oraz administracją. W najbliższym czasie powstaną dodatkowe mody serwerów, te popularne i mniej znany, ale ciekawe.

odwiedź nas na: www.zlapzabron.pl i przekonaj się osobiście. 

Kontakt:

administrator:    artix
gg: 62290653         
steam:  http://steamcommunity.com/id/artur236/

Właściciel:                                                                                                             

  -=TDO=-Mephisto   http://steamcommunity.com/profiles/765611982076802

   deadhelil http://steamcommunity.com/profiles/76561198010855735/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...