Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Noc Jailbreak - 5.04.15r. Start o Godz. 01:00 (w nocy) z Soboty na Niedziele


woras

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

noc.png

Cześć Przyjacielu !
Jesteś zmęczony ?
Chciałbyś się zapaść gdzieś daleko od pracy lub szkoły ?
Masz ochotę na mały relaks ?
Zapadaj na Urlop do swojego wymarzonego Raju !
Tu i Teraz ! Pakój manatki ! raz ! raz!
Bądź pierwszy ! Nie zmarnuj tej wyjątkowo odlotowej Okazji !
Nie pozwól by przeleciały, tobie koło nosa tak z*******e Nagrody !
Nie bądź Głupi i już teraz, zapisz się na Noc Jailbreak
Która odbędzie się dnia 5.04.15r. o godz. 01:00 (jest to dzień wolny od pracy i szkoły)
Tylko u nas, taka super zabawa (patrz niżej, kliknij w obrazek by się przekonać)

Wejdź na serwer i sprawdź nas (ip: 80.72.33.50:27710) !
b_350_20_DF4915_381007_FFFFFF_000000.png

NOCJB.png

Wejdź na serwer i sprawdź nas (ip: 80.72.33.50:27710) !
b_350_20_DF4915_381007_FFFFFF_000000.png

Opublikowano

Noc Jailbreak, zbliża się nie spodziewanie szybkim krokiem.

To będzie cios dla serwera, i innych serwerów.

Wielki Konkurs, który ma w sobie takie konkurencje jak: mundial 2vs2, 3vs3 i Karaoke !

Wszystko zobaczysz, po kliknięciu w obrazek (powyżej).

Zachęcam do zapisów, będzie można wygrać vipa na dość, długi okres.

Opublikowano

Chcesz Vipa ?

Wejdź na serwer, i daj sobie szansę jak inni :)

Przy zabójstwie strażnika lub więźnia, można wylosować jajeczko z kodem do sklepu sms, na vipa o wartości 30 dni.

Szansa na zdobycie vipa, to 1z 100

Wielu już wygrało  !:)

Opublikowano

Nocy na serwerze JailBreak nie nazywałbym "rajem".

Posiadacie kilka własnych rozwiązań, wielki plus.

Sieć ogółem przyjemna.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nocy na serwerze JailBreak nie nazywałbym "rajem".

Posiadacie kilka własnych rozwiązań, wielki plus.

Sieć ogółem przyjemna.

Ludziom (którzy grali) noc się podobała.

Każdy zapisany otrzymał nagrody.

W tym również nagrody pocieszenia.

Nie zapisani mogli też się bawić, tyle że bez możliwości zdobycia nagrody.

Ale każdy był zadowolony, bo na takie prowadzenie Strażnika, nie trafisz na każdym serwerze :).

To powinniście docenić, że ktoś ma czas a przede wszystkim chęci by tak, dobrze prowadzić i jeszcze dać każdemu szansę, na zdobycie fajnych nagród.

To tyle z mojej strony.

A już niedługo kolejna taka noc

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...