Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Jak Zrobić Podstawą Sygnaturę;]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to podstawowy Tutorial...

efekt konćowy nie jest najlepszy ale cóż dla nowych grafików się przyda...

Więc zacznijmy:

 

1. Torzymy nowy obraz (może to byc 400x150)o wymiarach 380x150...

2.Malujemy pędzlem do uzyskania Tła...

tloja.png

 

3.(niekoniecznie)Możemy zmienić kolot naszego tła wchodząc w:

Kolory>Barwienie>i ustawiamy wedle naszych potrzeb(odcień jasność i nasycenie) moim zdaniem najlepiej kolor dopasować do tła lub po prostu pobrać kolor z rendera funkcją pobierz kolor(skrót O)

4.klikamy Plik>Otwórz jako warstwy>następnie wybieramy nasz render

tlol.png

 

 

5.Warswe z renderem kopiujemy (ctrl+c chyba tak najprościej)

6.Tworzymy nową warstwę na niej wklejamy nasze skopiowane rendery...(ctrl+c)

zapełniamy nimi całą warstwę...

Następnie klikamy Filtry>Rozmycie Gaussa i ustawiamy na 18 w pionie i poziomie(można to zmienić wedle uznania)...

tlog.png

 

7.Po rozmyciu warstwe z renderami ustawiamy na pokrywanie...

[można ustawić ją na samej górze lub pod renderem wtedy będzie bardziej widoczny(ciemniejszy)]

8.Następnie można lekko wtopić tło klikając Rozmasowywanie(można pokombinować z trybem krycia) pędzlem Circle Fuzzy (19)

tloxo.png

 

9.Możemy uznać że to już skończone ale pozostaje nam tylko dodać ramkę i Napis

A oto mój efekt:

prbka.png

Wiem ostatni napis nie wyszedł ale ... ^^ jakoś tak wyszło xD

i tu jeszcze takie coś ;P

tloasus.png

Opublikowano

Gzz ;d widziałem już tą sygnę na forum Vicenta? czy Ventisa ;o ? nie wiem na jakimś byłem jak sobie radzą inni, i zobaczyłem ten tutek Outcome nie jest zadowalający ,ale chęci się liczą

 

@UP

 

w Photoshopie też da się wykonać jak się zna jego podstawy.

 

Ps. Mogłeś umieścić to w dziale Tutoriale.

LoL . ?

Opublikowano

Pracę można wykonać spokojnie w Psia jak i w gimpie tyle że w psie trzeba znać podstawy ja w gimpie robię tutki do psa zazwyczaj bez problemów ;>

 

Co do tutka to jest ok ale tylko na 1/2 prace w gimpie ale + za chęci ;>

e6988a408c5e33dc0b077b8.png

By EL_Mariaci

patrycek.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...