Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zagrałbyś/ała na takim serwerze?


oundBeretiv

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer który przypominał by czasy 2007-2010r/2009r, oczywiście byłoby ułatwienie max lv 99, biała aura,czerwona kulka,czcionka, na start byłby normalny koń ale wbijanie lv konia nie byłoby trudne, max pż po 800 itd.byłoby pare modyfikacji ale nie za dużo by nie zniszczyć klimatu starego metina,na pewno nie byłby mountów,lizaków itd..

Zagralibyście na takim serwerze?

 

Strona internetowa byłaby podobna do tej z 2007-2008r. :)https://www.youtube.com/watch?v=S8lXkN8x6B4oczywiście byłaby trochę udoskonalona, ale nie za bardzo.

Opublikowano

Chętnie , jakby nie było tych nowych petów , systemu energii i tych innych zbędnych śmieci. 

Nie, nie byłoby... groty również by nie było :) byłaby dodana jedna mapa która od zawsze była w metinie ale została odblokowana tylko raz w sierpniu 2008r.

Opublikowano

Bardzo fajna idea przywrocenia metina najlepszych czasow.... Niestety nierealna... Czas metina przeminal i nic tego nie zmieni ;)

Opublikowano

Bardzo fajna idea przywrocenia metina najlepszych czasow.... Niestety nierealna... Czas metina przeminal i nic tego nie zmieni ;)

Tak, masz racje, czas metina przeminął, niestety... ale serwer taki powstanie na jesień, Październik-Listopad.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...