Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chunjo, Shinsoo, Jinno z servera NerviL (SpiinaMt2)


.Zodi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

 

-
3513874e9f00e70bgen.png

Siemano, cześć i laczkiem !

Dzisiaj mam dla was moje stare m1 które występowało na serverach NerviL oraz SpiinaMt2.

Mi już raczej się nie przydadzą, ale miło będzie zobaczyć je na jakimś serverze.

 

Wiem że m1 przypominają trochę las w którym grasuje Trynkiewicz  ^_^

 

Niestety nie posiadam zdjęć z gry, dlatego łapcie trailery ze starego kanału :

 

 

Download :

http://www24.zippyshare.com/v/OOwZt0Uy/file.html

Skan :

https://www.virustotal.com/pl/url/55fb007ccdef50315cffd8f01be17f9d6c94086dea94b970234806d0e4cd61d0/analysis/1427623059/

26ef880a24a8b87bgen.png

Opublikowano

Zodi ty już lepiej nie wracaj XDDD

Chyba, że z Nervilem.

Gdzie mam wracać ? xD

Bardzo ladnie sie prezentuje ale jak to wgrac na hamachi 

 

@newbie :P

Dodajesz tylko do clienta i podmieniasz :)

 

Za dużo obiektów. Raczej nikt tego nie wykorzysta.

Już masz osobę wyżej, która jest zainteresowana pobraniem :)

26ef880a24a8b87bgen.png

Opublikowano

Za dużo obiektów. Raczej nikt tego nie wykorzysta.

Ja lubie takie miasta, lepsze to niż 5 budynków na krzyż, dzięki za udostępnienie - wykorzystam.  <3

­

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Nervil był dosyć fajnym serwerem jak na tamte czasy. Dobre ;)

Na tam te czasy tak, teraz niestety gracze mają inne wymagania.

 

ciekawe aczkolwiek według mnie przy większej ilości graczy nie obejdzie się bez lagów ;)

Tylko na tosterach, jeżeli działa Ci saper bez lagów to na metinie też się obejdzie.

26ef880a24a8b87bgen.png

Opublikowano

Na tam te czasy tak, teraz niestety gracze mają inne wymagania.

 

Tylko na tosterach, jeżeli działa Ci saper bez lagów to na metinie też się obejdzie.

 

doMNMON.jpg

 

 

Czy to na pewno te? :D

­

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Miasta przypominają mi erę 2012 roku ten "przełom" , aktualnie to ma się nijak do współczesności. 

Miasta będą zwodzić, za dużo świecidełek a ludziom to się podoba tylko na obrazku. Później tylko laguje przy większej ilości graczy..

 

Pozdrawiam i powodzenia :)

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

A mi się te miasta bardzo a bardzo podobają, autor miał talent do zrobienia ich, zmieniają klimat gry, wdg mnie z*******e, autor zasłużył na wielką pochwałę i wielkiego like,a (Najlepsze do tej pory na forum! :) Dostępne 3x Miasta :P)

image.png

Opublikowano

Zodi ty już lepiej nie wracaj XDDD

Chyba, że z Nervilem.

A ty lepiej wypierdalaj stąd....

 

 

Gdzie mam wracać ? xD

Dodajesz tylko do clienta i podmieniasz :)

 

Już masz osobę wyżej, która jest zainteresowana pobraniem :)

 

@Zodi on ma najebane w głowie więc nie ogarniesz go.

 

 

@topic miasta są spoko nie wykorzystam, ale leci lajk

Opublikowano

A mi się te miasta bardzo a bardzo podobają, autor miał talent do zrobienia ich, zmieniają klimat gry, wdg mnie z*******e, autor zasłużył na wielką pochwałę i wielkiego like,a (Najlepsze do tej pory na forum! :) Dostępne 3x Miasta :P)

Dzięki :)

26ef880a24a8b87bgen.png

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...